Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Do e merrnit dike mbrapsh edhe pse ju ka lenduar ??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Do e merrnit dike mbrapsh edhe pse ju ka lenduar ??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do e merrnit dike mbrapsh edhe pse ju ka lenduar ???

4 posters

Shko poshtë

Do e merrnit dike mbrapsh edhe pse ju ka lenduar ??? Empty Do e merrnit dike mbrapsh edhe pse ju ka lenduar ???

Mesazh nga WebMaster Sun 24 Feb 2013 - 23:03

Te dashur forumista . Kisha nje pyetje persa i perket te dashuruarve ,Ju ka ndodhur ndoshta te ndaheni nga nje njeri qe vertet e keni dashur ,,,,,dhe ndoshta arsyet jane te ndryshme . Por Pyetja eshte Do e merrnit mbrapsh kte njeri edhe pse ju ka lenduar ??Do harronit ate dite kur me nje menyre te ftohte do ju kete thene .....Duhet te ndahemi bla bla bla ?????
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do e merrnit dike mbrapsh edhe pse ju ka lenduar ??? Empty Re: Do e merrnit dike mbrapsh edhe pse ju ka lenduar ???

Mesazh nga Malsori Mon 25 Feb 2013 - 2:33

po kjo mvaret se si ne qfar menyre ju ka tradhtuar dhe a ka veq per arsyetime
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do e merrnit dike mbrapsh edhe pse ju ka lenduar ??? Empty Re: Do e merrnit dike mbrapsh edhe pse ju ka lenduar ???

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 25 Feb 2013 - 6:43

Po
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do e merrnit dike mbrapsh edhe pse ju ka lenduar ??? Empty Re: Do e merrnit dike mbrapsh edhe pse ju ka lenduar ???

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:02

jo...as surratin sdu me ja pa e jo ti rrij afer duke e dasht

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do e merrnit dike mbrapsh edhe pse ju ka lenduar ??? Empty Re: Do e merrnit dike mbrapsh edhe pse ju ka lenduar ???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi