Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse njeriu nuk eshte ashtu siç paraqitet? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse njeriu nuk eshte ashtu siç paraqitet? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse njeriu nuk eshte ashtu siç paraqitet?

2 posters

Shko poshtë

Pse njeriu nuk eshte ashtu siç paraqitet? Empty Pse njeriu nuk eshte ashtu siç paraqitet?

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Mar 2013 - 7:32

Ajo cfarë e bën njeriun te mos jetë ashtu sic paraqitet është interesi i tij personal dhe kuptimi i gabuar i realitetit.

Njeriu ka aftësinë të përshtatet sa për sy e faqe...

Pra nëse nuk mendojmë për pasojat e mundshme që mund të ndodhin gjatë kryerjes së punes, të ndonjë mendimi apo gjatë të ecurit në rrugë atëherë realiteti është ajo cka ndodh në fund...

NJERIU ËSHTË ASHTU SIC MENDON VETË AI dhe JO ASHTU SIC MENDOJMË NE PËR TË
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse njeriu nuk eshte ashtu siç paraqitet? Empty Re: Pse njeriu nuk eshte ashtu siç paraqitet?

Mesazh nga Anakonda Fri 24 May 2013 - 5:02

sepse jeta edhe njerzit qe e rrethojn ben qe jo tgjith tjen ashtu siq duken

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi