Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Në kufirin greko-shqiptarë sekuestrohen 161 kg drogë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Në kufirin greko-shqiptarë sekuestrohen 161 kg drogë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Në kufirin greko-shqiptarë sekuestrohen 161 kg drogë

Shko poshtë

Në kufirin greko-shqiptarë sekuestrohen 161 kg drogë Empty Në kufirin greko-shqiptarë sekuestrohen 161 kg drogë

Mesazh nga Alberti Mon 18 Mar 2013 - 6:16

Në kufirin greko-shqiptarë sekuestrohen 161 kg drogë

Njoftohet se rreth 161 kg marihuanë janë kapur në kufirin shqiptaro-grek. Sasia më e madhe e lëndës narkotike është kapur në Orikastro të Pogonit, mes Gjirokastrës dhe Janinës, ku policia ka gjetur të fshehura në një shkurre 131 kg lëndë narkotike, të ndara në 4 çanta të mëdha.
Në pranga kanë rënë katër shtetas shqiptarë, 23, 26, 29 dhe 30 vjeç, të cilët do kryenin transportin e drogës drejt destinacionit përfundimtar, në Greqi, raportoi BW.

Ndërkaq, 30 kg marihuanë u sekuestruan nga policia kufitare në Kakavijë. Në një deklaratë policia e Gjirokastrës sqaron se lënda narkotike u gjet gjatë një kontrolli në automjetin me targa AA 244 FO, e fshehur në shasinë e mjetit, që sipas policisë, drejtohej nga shtetasi Taulant Mustafaraj.

Njëkohësisht bëhet e ditur se droga ishte blerë në Lazarat dhe do trafikohej drejt kryeqytetit grek, Athinë.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi