Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim?

4 posters

Shko poshtë

Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim? Empty Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim?

Mesazh nga WebMaster Tue 2 Apr 2013 - 0:59

Nje femer thote..Jam e martuar por burri im dergon mesazhe femrave te cilat nuk i njeh.Nuk i shkruan gjera intime por mua prape me besdisin.ai nuk tregon per keto mesazhe.Nese dikush ka patur te njejtin problem ju lutem me ndihmoni sepse po vuaj teper

Si do reagonit po tju ndodhte kjo gje
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim? Empty Re: Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim?

Mesazh nga Sweetheart Tue 2 Apr 2013 - 4:18

Do perballesha me te pa menduar me gjate, s'ja vlen t'i japesh askujt te drejten e dyshimit dhe te shkaterrosh veten, pastaj mos te harrojme se gjithmone fitimtari perballet me te verteten sado e eger te jete ajo!

P.S Kshu do veproja une!
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 103

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim? Empty Re: Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim?

Mesazh nga Arian 123 Tue 2 Apr 2013 - 5:28

Jo cdo e vertete eshte e durueshme.Shume gjera nuk duhen thene.Sejcili ka te fshehtat e veta.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim? Empty Re: Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim?

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 19:44

ne rradh tpar kur dua tkem nje lidhje dua te di gjithshka per at njeri po amo tshkuaren ta lej pas se qka bo me tjerat as nuk po du me ja dit tash e mbrapa kur trrij me mu tme thot gjithshka me mir tmarr vesh tverteten sado e dhimbshme qoft sesa me rrena te bukura

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim? Empty Re: Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi