Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Plagosen dy persona në Prishtinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Plagosen dy persona në Prishtinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plagosen dy persona në Prishtinë

2 posters

Shko poshtë

Plagosen dy persona në Prishtinë Empty Plagosen dy persona në Prishtinë

Mesazh nga Alberti Fri 26 Apr 2013 - 9:47

Plagosen dy persona në Prishtinë

Rreth orës 9 e 30 minuta tek “Rrethi i Flamurit” në kryeqytet ka ndodhur një përleshje fizike me ç’rast dy persona kanë pësuar lëndime trupore.
Sipas burimeve të Kosovapress-it njëri person është i goditur me thikë në gjoks, ndërsa tjetri ka marr lëndime si pasoi e goditjes me një mjet të fort.

Lajmin për Kosovapress e ka konfirmuar edhe Polica e Kosovës, e cila në lidhje me këtë rast ka arrestuar disa persona.

“Rreth orës 9 e 30 minuta Policia e Kosovës ka marr një informacion se te ‘Rrethi i Flamurit’, është duke ndodhë një rrahje dhe menjëherë kemi dal në vend të ngjarjes. Bëhet fjalë për lëndim trupor me rast kanë pësuar lëndime trupore dy persona të cilët kanë qenë të involvuar në përleshje. Bëhet fjalë për një person që është i lindur në vitin 1967 dhe tjetri i lindur në vitin 1975”, ka pohuar për Kosovapress, zëdhënësja e Policisë së Kosovës, për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Sipas dëshmitarëve, i gjithë sherri ka plasur për shkak të mos përparësisë së kalimit në zebra.

Dy personat e plagosur janë dërguar në Qendrën Emergjente të QKUK-së dhe se sipas drejtorit Basri Lenjanit, njëri është i goditur me thikë në gjoks, ndërsa tjetri me një mjet të fort dhe se jeta e tyre nuk është në rrezik.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plagosen dy persona në Prishtinë Empty Re: Plagosen dy persona në Prishtinë

Mesazh nga Anakonda Sun 26 May 2013 - 6:00

mir qe kan shpetu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi