Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kryen vepra të turpshme me fqinjën, arrestohet 29-vjeçari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kryen vepra të turpshme me fqinjën, arrestohet 29-vjeçari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kryen vepra të turpshme me fqinjën, arrestohet 29-vjeçari

Shko poshtë

Kryen vepra të turpshme me fqinjën, arrestohet 29-vjeçari Empty Kryen vepra të turpshme me fqinjën, arrestohet 29-vjeçari

Mesazh nga WebMaster Wed 12 Jun 2013 - 22:22

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një 29-vjeçar për vepra të turpshme me fqinjën e tij. Sipas burimeve zyrtare Besmir Murati, ka shkuar tek banesa e fqinjës së tij A. T, 28 vjeçe në fshatin Thanë. Ai ka thyer xhamin e dritares së shtëpisë së 28-vjeçares ku jetonte me vajzën e saj të mitur dhe ka kryer vepra të turpshme.

"Arrestimi i tij u krye pasi, gjate nates ky shtetas ka shkuar tek banesa e fqinjes se tij, shtetases A.T, 28 vjece, banuese po ne te njejtin fshat, ka thyer xhamin e dritares se baneses se katit te trete, me pas eshte futur brenda ne dhome ku pushonte 28 vjecarja shtetasja A.T bashke me vajzen e saj te mitur, M.T, ku ka kryer veprime te turpshme", bën të ditur policia e Elbasanit.
Kryen vepra të turpshme me fqinjën, arrestohet 29-vjeçari 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kryen vepra të turpshme me fqinjën, arrestohet 29-vjeçari 30l12rc Pytje & Përgjigje Kryen vepra të turpshme me fqinjën, arrestohet 29-vjeçari 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi