Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
'Do te pi droge bashke me vajzen nese ajo i futet asaj rruge' People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
'Do te pi droge bashke me vajzen nese ajo i futet asaj rruge' People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Do te pi droge bashke me vajzen nese ajo i futet asaj rruge'

2 posters

Shko poshtë

'Do te pi droge bashke me vajzen nese ajo i futet asaj rruge' Empty 'Do te pi droge bashke me vajzen nese ajo i futet asaj rruge'

Mesazh nga An0nim Mon 24 Jun 2013 - 22:06

'Do te pi droge bashke me vajzen nese ajo i futet asaj rruge' 1372148912-pi_droge_me_vajzen


Këngëtari Robbie Williams, i cili në të kaluarën ka pranuar se ka ‘shijuar’ kokainë dhe heroinë, është i shqetësuar se e bija e tij, Teddy Someday do të ndjekë gjurmët e të atit. Ai shtoi se në rast se e bija do të drogohet. Atëherë ai do t’i bashkëngjitet asaj.

“Unë dyshoj se do të jetë si unë. Me shumë dashuri dhe me pak fat, kurrë nuk do të shkoj kësaj rruge. Por, nëse kjo ndodh, unë e di çfarë do të bëj. Unë do t’i siguroj asaj drogën e cilësisë më të mirë dhe do ta marrë edhe vetë”, thaRobbie Williams për revistën, "First Female".

Këngëtari ka planifikuar tashmë, një jetë të mrekullueshme dhe të lumtur për vajzën e tij Theodora, madje ai i zgjodhi dhëndrin potencial - djalin e këngëtares Adele.

“Engjëlli i vogël dhe vajza ime luajnë së bashku. Ai është tashmë në listën e dhëndërove potencialë” shtoi Robi.

 Robbie Williams është martuar me aktoren Ayda Field në vitin 2010, pas katër vitesh fejesë bashkë.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

'Do te pi droge bashke me vajzen nese ajo i futet asaj rruge' Empty Re: 'Do te pi droge bashke me vajzen nese ajo i futet asaj rruge'

Mesazh nga Anakonda Sat 13 Jul 2013 - 6:19

ky po qe esht bab modernn

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi