Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një çift yjesh si Xhesika dhe Evaldi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Një çift yjesh si Xhesika dhe Evaldi

Shko poshtë

Një çift yjesh si Xhesika dhe Evaldi Empty Një çift yjesh si Xhesika dhe Evaldi

Mesazh nga WebMaster prej Sun 30 Jun 2013 - 23:24

Ata kanë lindur për të qenë bashkë… Ajo “Miss Universe Albania”, ndërsa ai një ndër pretendentët kryesorë për titullin e “Mister Albania”. Xhesika Berberi dhe Evald Balla, janë padiskutim një ndër çiftet më të bukura të showbiz-it, edhe pse jo të përfshirë shumë në të. Bukuroshja shqiptare, e cila pritet që shumë shpejt të niset drejt Amerikës për të nënshkruar një kontratë të rëndësishme, jeton tashmë prej disa vitesh një histori të bukur dashurie me djaloshin në fjalë.Fotot që sjellim sot janë shkrepur gjatë një fundjave të kaluar në plazh mes dy të dashuruarve, ndërkohë që gjatë javës që lamë pas Xhesika ka festuar 22-vjetorin përkrah të dashurit dhe miqve më të afërt.
Një çift yjesh si Xhesika dhe Evaldi 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Një çift yjesh si Xhesika dhe Evaldi 30l12rc Pytje & Përgjigje Një çift yjesh si Xhesika dhe Evaldi 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një çift yjesh si Xhesika dhe Evaldi Empty Re: Një çift yjesh si Xhesika dhe Evaldi

Mesazh nga Anakonda prej Sat 13 Jul 2013 - 6:12

nejse urimee ciftit

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi