Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tuneli Tiranë-Elbasan, irritohen qytetarët: Çmimi i biletës është i lartë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tuneli Tiranë-Elbasan, irritohen qytetarët: Çmimi i biletës është i lartë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuneli Tiranë-Elbasan, irritohen qytetarët: Çmimi i biletës është i lartë

Shko poshtë

Tuneli Tiranë-Elbasan, irritohen qytetarët: Çmimi i biletës është i lartë Empty Tuneli Tiranë-Elbasan, irritohen qytetarët: Çmimi i biletës është i lartë

Mesazh nga An0nim Mon 1 Jul 2013 - 1:29

Tuneli Tiranë-Elbasan, irritohen qytetarët: Çmimi i biletës është i lartë Thumb_250x150Me hapjen e tunelit Tiranë-Elbasan rruga e qytetarëve për të udhëtuar u zvogëlua ndieshëm por çmimi i biletës vazhdon të jetë ai që ishte.

Autostrada edhe pse ende e papërfunduar shkurton ndjeshëm distancën ndërmjet Tiranës dhe Elbasanit jo vetëm distancën kohore por edhe atë kilometrike.

Përfituesit në këtë rast padyshim që duhet të jenë udhëtarët, por po ndodh krejt e kundërta në këtë rast përfituesit e vërtetë janë drejtuesit e furgonave që bëjnë transportin e pasagjerëve. 
Çmimi i biletës prej 300 Lekësh vijon të jetë i pandryshuar edhe pas hapjes së rrugës së re. /alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi