Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Horoskopi i Joshjes – Pikat e terheqjes sipas shenjes zodiakale People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Horoskopi i Joshjes – Pikat e terheqjes sipas shenjes zodiakale People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horoskopi i Joshjes – Pikat e terheqjes sipas shenjes zodiakale

5 posters

Shko poshtë

Horoskopi i Joshjes – Pikat e terheqjes sipas shenjes zodiakale Empty Horoskopi i Joshjes – Pikat e terheqjes sipas shenjes zodiakale

Mesazh nga WebMaster Mon 2 Apr 2012 - 22:41

DASHI

Ju jeni të pasionuar dhe dini si të luani me seksin. Më shumë teknikë? Çojeni partnerin në vende të çuditshme, jini më të ndjeshëm dhe mbikëqyrni çështjet logjistike! Njeriu Ideal: Shigjetari

DEMI

Forca juaj e joshjes ndaj partnerit qëndron te pastërtia dhe pasioni për lojë erotike deri diku pak speciale. Bëjeni këtë në mënyrë ideale duke patur si sfond kuzhinën. Njeriu Ideal: Virgjëresha

BINJAKËT

Ju jeni romantik. Ndihmojë partnerin për të rizbuluar ndjeshmërinë tuaj të pozicioneve klasike të seksit, por nganjëherë tregojini edhe përjetim.

Njeriu Ideal: Peshorja

GAFORRJA

Me ty, lidhja e fortë e traditës ka një vlerë krejt të ndryshme. Tërhiqeni partentin përmes saj. Ju e dini se kjo është një lojë ku ju gjithmonë mund të fitoni.

Njeriu Ideal: Peshqit

LUANI

Adhurimi joshës dhe seksi me shpejtësi plumbi, janë pikat tuaja të forta drejt qëllimit. Siç edhe thuhet shpesh ... një fillim i mirë është gjysma e betejës.

Njeriu Ideal: Akrepi

VIRGJËRESHA

Forca juaj për të joshur partnerin? Dëshira për eksperiment. Ana juaj e dobët? Hezitimi për të marrë iniciativën. Udhëhiquni prej tij për disa herë dhe pastaj le të jeni e lirshme.

Njeriu Ideal: Bricjapi

PESHORJA

Shenja e ajrit është e ndjerë edhe në shtrat. Ajo është në kërkim për një marrëveshje mes seksit dhe trurit. Por kjo gjë nuk duhet t’ua komplikojë jetën shumë.

Njeriu Ideal: Binjakët

AKREPI

Përcaktohet dhe dashnor i lodrave që kanë një diçka erotike dhe arrati brenda tyre. Joshe partnerin duke e sulmuar me pasionin tuaj, por mos e teproni.

Njeriu ideal: Gaforrja

SHIGJETARI

Tip dinamik dhe aventurier. Ju jeni dashnor i përkryer, por vetëm nëse partneri është gjithmonë në rrezik. Herë pas here, megjithatë, kini durim.

Njeriu Ideal: Ujori

BRICJAPI

E mendoni veten të papërvojë? Rrini i qetë. Ju jeni një tigër i pakrahasueshëm, sepse shenja juaj di të joshë seksualisht në kohë. Mos kini frikë: Jetoni!

Njeriu Ideal: Shigjetari

UJORI

Fjalëkalimi juaj: Paraprake, por kur hidheni në sulm, bëheni intensive. Do ta doni partnerin deri në vdekje.

Njeriu Ideal: Binjakët

PESHQIT

Flirtoni, vini në lojë dhe provokoni derisa partneri juaj nuk mund të mbajë. Masa juaj sekrete? Bini në këmbët e tij. Njeriu ideal: Gaforrja.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi i Joshjes – Pikat e terheqjes sipas shenjes zodiakale Empty Re: Horoskopi i Joshjes – Pikat e terheqjes sipas shenjes zodiakale

Mesazh nga EMI Mon 2 Apr 2012 - 22:44

qyqa, une kshtu mi...[ Peshoria]... hhearts
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi i Joshjes – Pikat e terheqjes sipas shenjes zodiakale Empty Re: Horoskopi i Joshjes – Pikat e terheqjes sipas shenjes zodiakale

Mesazh nga WebMaster Mon 2 Apr 2012 - 22:45

GAFORRJA

Me ty, lidhja e fortë e traditës ka një vlerë krejt të ndryshme. Tërhiqeni partentin përmes saj. Ju e dini se kjo është një lojë ku ju gjithmonë mund të fitoni.

Njeriu Ideal: Peshqit :432899:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi i Joshjes – Pikat e terheqjes sipas shenjes zodiakale Empty Re: Horoskopi i Joshjes – Pikat e terheqjes sipas shenjes zodiakale

Mesazh nga Arabela Mon 2 Apr 2012 - 22:45

na mbyte sot me material klea,,,, [You must be registered and logged in to see this image.] une se them timen,,, [You must be registered and logged in to see this image.]kush e gje mos ta thoje,,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi i Joshjes – Pikat e terheqjes sipas shenjes zodiakale Empty Re: Horoskopi i Joshjes – Pikat e terheqjes sipas shenjes zodiakale

Mesazh nga Anakonda Tue 3 Apr 2012 - 4:26

aapaapapaapa kjo shenja e gaforres,na e citen bojen

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi i Joshjes – Pikat e terheqjes sipas shenjes zodiakale Empty Re: Horoskopi i Joshjes – Pikat e terheqjes sipas shenjes zodiakale

Mesazh nga Sasha Tue 10 Apr 2012 - 17:29

PESHQIT
Flirtoni, vini në lojë dhe provokoni derisa partneri juaj nuk mund të
mbajë. Masa juaj sekrete? Bini në këmbët e tij. Njeriu ideal: Gaforrja.
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi i Joshjes – Pikat e terheqjes sipas shenjes zodiakale Empty Re: Horoskopi i Joshjes – Pikat e terheqjes sipas shenjes zodiakale

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi