Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lexoni rregulloren para se të postoni! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lexoni rregulloren para se të postoni! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lexoni rregulloren para se të postoni!

Shko poshtë

Lexoni rregulloren para se të postoni! Empty Lexoni rregulloren para se të postoni!

Mesazh nga An0nim Wed 3 Jul 2013 - 9:52

 Përshëndetje vizitorëve të romancës.

1.Nëse jeni të rinj në nën-forumin e Romancës ju këshillojme të vizitoni dhe nën-forumet e tjera, kështu do keni një ide më të qartë në lidhje me tematikën e këtij nën-forumi.(në këtë mënyrë evitojmë tema që hapen tek vendi i gabuar etj.)

2.Para se të hapni një temë kontrolloni nëse tema është hapur më parë nga një anëtar tjetër.Temat e përsëritura do bashkohen me njëra-tjetrën ose do të spostohen tek koshi i forumit. 

3.Gjuha që përdoret në forumin e Romancës është SHQIP

4.Ndalohet chit-chati.ne tema te caktuara.

5.Butoni « Kuote » ju vjen në ndihmë nëse postimi i anëtarit të cilit doni ti përgjigjeni ndodhet disa faqe më parë.

6.Webmasterat  e këtij forumi do bëjnë të pamundurën të lajmërojnë për fshirjet ose moderimet në tema të caktuara, duke marrë parasysh fluksin e madh të vizitorëve në këtë seksion të forumit s’do jetë përherë e mundur.Ju kerkojme ndjesë paraprakisht për këtë.

7.Postimi i imazheve në këtë forum nuk është i këshilluar sepse ngadalëson hapjen e Forumit për disa anëtarë. Natyrisht ka raste në të cilat postuesi mund të bëjë të qartë idenë e tij vetëm nëpërmjet një imazhi dhe stafi do këtë kuptim të plotë për raste të tilla.


Në disa postime shoh që i drejtoheni njëri-tjetrit në gjuhë të huaj, pra jo në gjuhën shqipe. 
Ju kërkoj që gjatë postimit të mesazheve tuaja të shkruani në gjuhën shqipe.

Ju falenderoj për kohën që shpenzoni duke pasuruar këtë forum me komente dhe opinione nga më të ndryshmet. 

Gjithë të mirat.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi