Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mbyten dy të rinj, një në lumin Mat, një në Gjirin e Lalzit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mbyten dy të rinj, një në lumin Mat, një në Gjirin e Lalzit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mbyten dy të rinj, një në lumin Mat, një në Gjirin e Lalzit

Shko poshtë

Mbyten dy të rinj, një në lumin Mat, një në Gjirin e Lalzit Empty Mbyten dy të rinj, një në lumin Mat, një në Gjirin e Lalzit

Mesazh nga An0nim Sat 13 Jul 2013 - 21:41

Mbyten dy të rinj, një në lumin Mat, një në Gjirin e Lalzit 32864_7Mbyten dy të rinj, një në lumin Mat, një në Gjirin e Lalzit. 

Nga hetimet paraprake mësohet se Besjan Maja është mbytur në Gjirin e Lalzit. 

Trupi i pajetë i 22-vjecarit është nxjerrë nga ujërat e lumit nga polumbarët. 

Ndërkohë që 20-vejcari Elsion Mjeshtri, i cili ka humbur jetën në ujërat e lumit Mat nuk është gjetur ende. 

I riu po lahej në lumë, ndërkohë janë ende të paqarta shkaqet e mbytjes së tij. 

Polumbarët po vijojnë përpjekjet për nxjerrjen e trupit të pajetë. 
/BalkanWeb
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi