Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zhvishet Sofia tek Zone e lire People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Zhvishet Sofia tek Zone e lire

Shko poshtë

Zhvishet Sofia tek Zone e lire Empty Zhvishet Sofia tek Zone e lire

Mesazh nga WebMaster prej Tue 16 Jul 2013 - 10:01

Sa here e keni pyetur veten se c’ndodh ne te vertete ne studion me te lire te televizioneve shqiptare…Besojme e keni kuptuar qe e kemi fjalen per “Zone e Lire”, nje nga emisionet me te ndjekura ne Shqiperi dhe qe cuditerisht i ka rezistuar kohes.E kush me mire se bukuroshja bionde Sofi, mund te na e shuaje kuriozitetin.Ajo eshte gjithmone aty, ne cdo puntate, me buzeqeshjen plot shkelqim qe e shoqeron gjithmone.Ajo i degjon dhe i sheh te gjitha dhe sot do te na i tregoje edhe ne prapaskenat me politikane, vajza bukuroshe dhe me kryesorin Arian Canin…  Yllpress
Zhvishet Sofia tek Zone e lire 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Zhvishet Sofia tek Zone e lire 30l12rc Pytje & Përgjigje Zhvishet Sofia tek Zone e lire 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zhvishet Sofia tek Zone e lire Empty Re: Zhvishet Sofia tek Zone e lire

Mesazh nga WebMaster prej Tue 16 Jul 2013 - 10:01

Zhvishet Sofia tek Zone e lire Sofia1
Zhvishet Sofia tek Zone e lire 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Zhvishet Sofia tek Zone e lire 30l12rc Pytje & Përgjigje Zhvishet Sofia tek Zone e lire 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zhvishet Sofia tek Zone e lire Empty Re: Zhvishet Sofia tek Zone e lire

Mesazh nga WebMaster prej Tue 16 Jul 2013 - 10:02

Zhvishet Sofia tek Zone e lire Sofia2
Zhvishet Sofia tek Zone e lire 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Zhvishet Sofia tek Zone e lire 30l12rc Pytje & Përgjigje Zhvishet Sofia tek Zone e lire 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zhvishet Sofia tek Zone e lire Empty Re: Zhvishet Sofia tek Zone e lire

Mesazh nga WebMaster prej Tue 16 Jul 2013 - 10:02

Zhvishet Sofia tek Zone e lire Sofia3
Zhvishet Sofia tek Zone e lire 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Zhvishet Sofia tek Zone e lire 30l12rc Pytje & Përgjigje Zhvishet Sofia tek Zone e lire 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zhvishet Sofia tek Zone e lire Empty Re: Zhvishet Sofia tek Zone e lire

Mesazh nga WebMaster prej Tue 16 Jul 2013 - 10:02

Zhvishet Sofia tek Zone e lire Sofia4
Zhvishet Sofia tek Zone e lire 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Zhvishet Sofia tek Zone e lire 30l12rc Pytje & Përgjigje Zhvishet Sofia tek Zone e lire 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zhvishet Sofia tek Zone e lire Empty Re: Zhvishet Sofia tek Zone e lire

Mesazh nga WebMaster prej Tue 16 Jul 2013 - 10:02

Zhvishet Sofia tek Zone e lire Sofia5
Zhvishet Sofia tek Zone e lire 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Zhvishet Sofia tek Zone e lire 30l12rc Pytje & Përgjigje Zhvishet Sofia tek Zone e lire 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zhvishet Sofia tek Zone e lire Empty Re: Zhvishet Sofia tek Zone e lire

Mesazh nga Anakonda prej Wed 17 Jul 2013 - 17:52

u na mi na si mbretnesha anglis hihihi hihihi hihihi hihihi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zhvishet Sofia tek Zone e lire Empty Re: Zhvishet Sofia tek Zone e lire

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi