Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Masakra ne Vlore, identifikohet nje i dyshuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Masakra ne Vlore, identifikohet nje i dyshuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Masakra ne Vlore, identifikohet nje i dyshuar

Shko poshtë

Masakra ne Vlore, identifikohet nje i dyshuar Empty Masakra ne Vlore, identifikohet nje i dyshuar

Mesazh nga An0nim Mon 29 Jul 2013 - 0:44

Masakra ne Vlore, identifikohet nje i dyshuar 1375093094-dyshimetPolicia e Vlores ka identifikuar nje person te dyshuar per masakren e se dieles ne nje resort ne zonen e plazhit, kur bresherite e armes drejtuar per Sokol Isufajn lane te vdekur edhe dy viktima rastesore, 17 vjecarin Serdi Bajlozi dhe 53 vjecaren Diana Ademi.

Sipas te dhenave te para te policise, ende jo zyrtare, mesohet se nje nga te identifikuarit eshte shtetasi Leo Osmani, rreth 19 vjecar, qe dyshohet te kete pasur nje grindje banale me objektivin e krimit, Sokol Isufin. Me bresheri arme dyshohet te kete qelluar shoku i Osmanit, i cili eshte shpallur ne kerkim.  Vijojne hetimet per zbardhjen e plote te ngjarjes dhe venien e autorit perpara drejtesise.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi