Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rama prezanton kabinetin e ri qeveritar, ja emrat e ministrave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rama prezanton kabinetin e ri qeveritar, ja emrat e ministrave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rama prezanton kabinetin e ri qeveritar, ja emrat e ministrave

Shko poshtë

Rama prezanton kabinetin e ri qeveritar, ja emrat e ministrave Empty Rama prezanton kabinetin e ri qeveritar, ja emrat e ministrave

Mesazh nga An0nim Wed 31 Jul 2013 - 23:47

Rama prezanton kabinetin e ri qeveritar, ja emrat e ministrave 1375277162-rama_qeveria_re11:00- Kryeministri i zgjedhur Edi Rama ka publikuar sot anëtarët e  kabinetit qeveritar. 

Qeveria e re e Shqipërisë 2013 – 2017

Kryeministër

Edi RAMA

Zv/Kryeministër

Niko PELESHI

1. Ministër i Financave

Shkëlqim CANI

2. Ministër i Brendshëm

Saimir TAHIRI

3. Ministre e Mbrojtjes

Mimi KODHELI

E mare :Shqiperia.com
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi