Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Grinden për një gardh, plagosen me armë zjarri babë e bir People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Grinden për një gardh, plagosen me armë zjarri babë e bir People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grinden për një gardh, plagosen me armë zjarri babë e bir

Shko poshtë

Grinden për një gardh, plagosen me armë zjarri babë e bir Empty Grinden për një gardh, plagosen me armë zjarri babë e bir

Mesazh nga WebMaster Sat 3 Aug 2013 - 10:06

DURRËS-Një person ka plagosur me armë zjarri babë e bir në Durrës, ndërsa ngjarja dyshohet se ka pasur motive pronësie. 
Ngjarja është shënuar mbrëmjen e së shtunës në fshatin Rushkull, ku pas një konflikti për motive të dobëta, nipi qëlloi me armë mbi xhaxhain dhe kushëririn e tij. Për pasojë kanë mbetur të plagosur Gjon Zefi dhe Renato Zefi, atë e bir. 

Të plagosurit janë dërguar në spitalin e Durrësit, njëri prej tyre në gjendje te rëndë. Konflikti mes tyre, sipas policisë ka nisur fillimisht mes te rinjve, por më pas ka degraduar deri në përdorimin e armës. Autor 

Autor i kësaj ngjarje është identifikuar si Petraq Zefi, ndërsa policia po punon për kapjen e tij dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes. 

(d.b/News24/BalkanWeb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi