Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ju prezantoj me vilën time luksoze' People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ju prezantoj me vilën time luksoze'

Shko poshtë

Ju prezantoj me vilën time luksoze' Empty Ju prezantoj me vilën time luksoze'

Mesazh nga WebMaster prej Sun 19 Jan 2014 - 8:45

Këngëtarja Bleona Qereti, herë pas here bie në sy për ndonjë veshje apo zhveshje jashtë ‘parametrave’ skenikë apo mediatik. Mirëpo kësaj here synimi i artistes nuk ka qenë ekspozimi i linjave të saj trupore nëpërmjet dekolteve ekstravagante, por prezantimi i shtëpisë (nëse mund ta quajmë kështu) më të re në SHBA. Bëhet me dije se Bleona jeton në këtë super vilë së bashku me prindërit dhe qenin e saj.
Ju prezantoj me vilën time luksoze' 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Ju prezantoj me vilën time luksoze' 30l12rc Pytje & Përgjigje Ju prezantoj me vilën time luksoze' 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju prezantoj me vilën time luksoze' Empty Re: Ju prezantoj me vilën time luksoze'

Mesazh nga Anakonda prej Wed 12 Feb 2014 - 3:23

gjall qenka kjo

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi