Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pranga autorit, vrau 19-vjeçarin për lavatriçen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pranga autorit, vrau 19-vjeçarin për lavatriçen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pranga autorit, vrau 19-vjeçarin për lavatriçen

Shko poshtë

Pranga autorit, vrau 19-vjeçarin për lavatriçen Empty Pranga autorit, vrau 19-vjeçarin për lavatriçen

Mesazh nga An0nim Sun 19 Jan 2014 - 9:10

Pranga autorit, vrau 19-vjeçarin për lavatriçen Policia-e-Tirans-NOAPolicia ka arrestuar autorin e vrasjes së 19-vjeçarit, Imer Kotarja, për shkaqe banale. Policia e Tiranës bën të ditur se në pranga ka rënë 41-vjeçari Maliq Mema, i dyshuar për ngjarjen 16 janarit në Kamëz. 

I riu humbi jetën ditën e djeshme në Spitali Ushtarak, pasi nuk ka mundur që t'u rezistojë dot plagëve me mjete të mprehta të marra në trup. 

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e së enjtes në Kamëz, ku i riu është grindur me 41-vjeçarin Maliq Mema, nga Kukësi, për motive banale. Sipas policisë, 19-vjeçari bashkë me të atin kishin hapur një biznes privat ku rregullonin mjetet shtëpiake. Së fundmi, i riu kishte rregulluar lavatriçen e Memës, i cili kishte mbetur i pakënaqur nga puna e viktimës. Ky ka qenë motivi i sherrit, i cili më pas ka degraduar deri në përdorimin e mjeteve të forta. 40-vjeçari ka plagosur me një mjet prerës të riun, i cili ka ndërruar jetë ditën e djeshme. 

Partia Demokratike akuzoi dje Policinë e Shtetit për fshehjen e krimit, ndërsa Ministria e Brendshme hodhi poshtë akuzat, duke siguruar transparencë përballë qytetarëve.

/Shekulli Online/ E.L./
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi