Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Masakra në Devoll, pranga autorit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Masakra në Devoll, pranga autorit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Masakra në Devoll, pranga autorit

Shko poshtë

Masakra në Devoll, pranga autorit Empty Masakra në Devoll, pranga autorit

Mesazh nga Binni Mon 1 Feb 2010 - 10:44

Policia arrestoi autorin e vrasjes së trefishtë të ndodhur në fshatin Vidohovë të Devollit. Besim Karaj ishte larguar prej andej dhe ishte fshehur në Thumanë në shtëpinë e vëllait te tij.
Policia ka pasur informacion për vendndodhjen duke e prangosur atë vetëm para pak minutash.
Karaji akuzohet për vrasjen e tre vëllezërve Mulliri javën e kaluar, ndërsa për të u shpall një operacion kërkimi si në Shqipëri ashtu edhe në Greqi.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi