Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Basha: Te enjten të gjithë në shesh People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Basha: Te enjten të gjithë në shesh People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Basha: Te enjten të gjithë në shesh

3 posters

Shko poshtë

Basha: Te enjten të gjithë në shesh Empty Basha: Te enjten të gjithë në shesh

Mesazh nga WebMaster Wed 19 Feb 2014 - 2:01

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi se të enjten është dita që të dëgjohet zëri i bashkuar i njerëzve të lirë kundër mazhorancës, që sipas tij, është duke vepruar në kundërshtim me Kushtetutën. 

"Revanshi kundër ligjit është produkt i Qeverisë Rama-Meta", tha Basha, duke folur në një takim me të rinjtë e Korcës.

Basha theksoi se janë pikërisht të rinjtë që dp t'i mësojnë politikës se janë gati të përballen me antikushtetueshmërinë. 

"Askush nuk mund ta zhbëjë perspektivën tonë, bashkimi ynë kërkon përkushtim. Politikat e kësaj Qeveria po vështirësojnë punësimin e të rinjve", tha Basha.
/ Top Channel
Basha: Te enjten të gjithë në shesh 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Basha: Te enjten të gjithë në shesh 30l12rc Pytje & Përgjigje Basha: Te enjten të gjithë në shesh 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Basha: Te enjten të gjithë në shesh Empty Re: Basha: Te enjten të gjithë në shesh

Mesazh nga dajti modh Wed 19 Feb 2014 - 10:25

Bashe sigurohuni me antiplumb.se jane kthyer Haklajt ne Shqiperi.
Kujdes ti dhe saliu se shume borxhe keni .
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Basha: Te enjten të gjithë në shesh Empty Re: Basha: Te enjten të gjithë në shesh

Mesazh nga An0nim Mon 24 Feb 2014 - 9:09

Tani kane radhen si disa shume kohe me pare... :P
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Basha: Te enjten të gjithë në shesh Empty Re: Basha: Te enjten të gjithë në shesh

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi