Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Do zgjohesh ne mengjes People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Do zgjohesh ne mengjes

Shko poshtë

 Do zgjohesh ne mengjes Empty Do zgjohesh ne mengjes

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:28

 Do zgjohesh ne mengjes 20131231131348-754b740c
Do zgjohesh nje mengjes dhe dhimbja duket sikur te ka pushtuar gjymtyret, ti si leviz dot fjalet te kane mbaruar dhe ndjen mall. Do zgjohesh dhe do kuptosh qe gjerat kane ndryshuar qe ti je rritur dhe je bere nje 18 vjecare tashme nk je as princesha babit dhe as e vogla mamit. Do kuptosh qe disa gjera nk mund ti besh me, te luash me kukulla, te kerkosh akullore, sepse tashme ke marre statusin e nje te rriture, tashme po futesh ne rruget e jetes. Ashtu si mua nk do kerkosh te provosh dicka te re jo me si nje loje me kukulla por për te njohur njerez për tu përshtatur sa me mire dhe pikerisht ky eshte momenti kur ti rreshket ne rrugen tende te pare te jetes. Mendove qe iishte njesoj si atehere? Taashme gjerat jan ndryshe dikush do te te gjeje dhe do te te rrezoje e do te te zhgarravise kaq shum përtoke saqe ti nk do gjesh force me për tu ringritur edhe pse je vecse ne hapat e tu te para jetesore do ndjesh dhimbje, dhe nje ndjenje te paprovuar do gjesh urrejtjen për veten tende. Teksa ringrihesh do shikosh se si te gjithe largohen askush nuk te jep nje dore nje shenje nje shprese por doo te te kthejne shpinen... Dhe e vetmja gje qe do kuptosh qe te jetoah duhet te mbijetosh ne jemi tamam si kafshet secili për vete.. Nese do kesh dicka duhet ta kerkosh te vetja jote duhet te luftosh me veten tende dhe nuk duhet kurrsesi te dorezohesh pasi turma do te te marre me vete.. Adoleshente e dashur kjo quhet mbijetes balle ndaj dhimbjes dhe un besoj tek ti ne forcen e shpirtit tend. Ti mund ta besh..!!
p.smarr diku juhjjjjj 

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi