Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të famshmit që kanë ndryshuar pamjen në mënyrë drastike People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Të famshmit që kanë ndryshuar pamjen në mënyrë drastike

Shko poshtë

Të famshmit që kanë ndryshuar pamjen në mënyrë drastike Empty Të famshmit që kanë ndryshuar pamjen në mënyrë drastike

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 May 2016 - 0:56

Të famshmit që kanë ndryshuar pamjen në mënyrë drastike 7dcff59e2c921409af68a191e84ba85f_XL
Aktrimi nuk është edhe aq i thjeshtë se si duket. Për të qenë brenda një roli duhet që të sakrifikosh ndoshta më shumë se që ju mund ta imagjinoni. 

Këta janë të famshmit që për rolet e tyre është dashur që të humbasin shumë peshë, duke u dukur kështu shumë më ndryshe dhe jo bukur.
Dietat e tyre kanë qenë të shëndetshme, por sidoqoftë atyre i është dashur kohë që të rikthejnë at peshë.

Anne Hathaway- Les Miserables
Të famshmit që kanë ndryshuar pamjen në mënyrë drastike Anne_Hathaway-_Les_Miserables
Renee Zellweger- Bridget Jone`s Diary
Të famshmit që kanë ndryshuar pamjen në mënyrë drastike Renee_Zellweger-_Bridget_Jones_Diary
Christian Bale- Machinist
Të famshmit që kanë ndryshuar pamjen në mënyrë drastike Christian_Bale-_Machinist
Charlize Theron- Monster
Të famshmit që kanë ndryshuar pamjen në mënyrë drastike Charlize_Theron-_Monster

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi