Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
​Të famshmit që u bënë të pasur para të tridhjetave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

​Të famshmit që u bënë të pasur para të tridhjetave

Shko poshtë

​Të famshmit që u bënë të pasur para të tridhjetave Empty ​Të famshmit që u bënë të pasur para të tridhjetave

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 May 2016 - 0:48

​Të famshmit që u bënë të pasur para të tridhjetave 8060fdf8aa3d338bd09a215e759075b2_XL
Ndonjëherë duhet shumë punë për të arritur atë që do, pasi që fati nuk i buzëqesh çdo herë secilit. Mirëpo, ka të tillë që fati iu buzëqesh shumë herët dhe arrijnë që ta kenë miliona pa i mbushur ende të 30-at. 
Me punë dhe me talentin e tyre, këta janë të famshmit me miliona plot para se të ishin 30-vjeç:

Taylor Swift
​Të famshmit që u bënë të pasur para të tridhjetave Taylor_Swift
Adele
​Të famshmit që u bënë të pasur para të tridhjetave Adele

Kylie dhe Kendall

​Të famshmit që u bënë të pasur para të tridhjetave Kylie_dhe_Kendall

Mary- Kate Olsen

​Të famshmit që u bënë të pasur para të tridhjetave Mary-_Kate_Olsen

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi