Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Miket qe cdo femer ka nevoje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Miket qe cdo femer ka nevoje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miket qe cdo femer ka nevoje

4 posters

Shko poshtë

Miket qe cdo femer ka nevoje Empty Miket qe cdo femer ka nevoje

Mesazh nga Emona Wed 9 Nov 2011 - 4:49

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mikja e femijerise, kolegia e punes, shoqja e palestres, ekspertja e stilit apo ajo qe ne ndihmone ne momentet me te veshtira.

Cdo gruar zakonisht ka prane vetes nje skuader te besuar aleatesh, me te cilat jeton ne sinkron pothuaj perfekt ndjenjat dhe emocionet.

1- Mikja e perhershme

Te njeh prej shume kohesh dhe eshte e gatshme te te vije ne ndihme. Ishit shoqe banke, se bashku ne dashurite e adoleshences, keni perballuar zgjedhjet e para te rendesishme dhe keni kaluar shume veshtiresi. Di cdo gje per ju, njeh familjen tuaj dhe sekretet e tua me te fshehta, dhe sigurisht qe nuk do tju tradhetoje kurre. Edhe pse me kohen mundesi per tu takuar minimizohet, ajo do te mbetet mikja e zemres, gjithmone gati per tju mbeshtetur dhe per tju dhene keshillat e duhura.

2- E reja e ardhur

Ne krahasim me miqesite e lindura qe ne femijeri apo ne adoleshence, miqesite e reja jane me te maturuara, lindin nga ndarja e interesave te perbashketa, pasioneve apo eksperiencave personale. Keto miqesi kane avantazhin se sjellin gjera te reja ne jeten tuaj, te lejojne te mos mendoni shume per te kaluaren tuaj, te zbulosh gjera te reja dhe njerez te rinj. Nje injektim i vertet energjie.

3- Mikja SOS

Eshte mikja praktike dhe qe ben cdo gje, te ciles mund ti drejtohesh ne raste urgjence apo per cdo lloj problemi per te zgjidhur. Altruiste dhe e disponueshme ne menyre te ekzagjeruar, nuk kerkon kurre asgje ne shkembim dhe duket sikur ka thjesht 1 mije energji, kohen dhe idene e duhur per te ardhur ne ndihme. Pervecse per te zgjidhur problemet shpesh eshte shume e zonja edhe per ti parandaluar dhe per te vene ne roje. Nje siguri e vertet.

4- Mikja ‘personal coach’

Te shtyn te regjistroheni ne palester, te ndiqni nje diete te re apo nje trajtim bukurie, nje motivuese e vertet qe me optimizmin e saj ju ndihmon te merrni inciativa te reja qe me forcen e vullnetit tuaj nuk do tja arrinit. Nje shtysh e vazhdueshme.

5- Motra binjake

Ngjani si dy binjake, mes jush ka nje lidhje te thelle, nje harmoni qe duket pothuaj kimike apo biologjike. Keni gjetur dashurine e madhe ne te njejten periudhe, keni femije qe kane pothuaj te njejten moshe, ndihmoni njera tjetren kur keni nevoje. Me pak fjale binjake te ndara ne lindje.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miket qe cdo femer ka nevoje Empty Re: Miket qe cdo femer ka nevoje

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 11 Nov 2011 - 3:14

Une e kam shoqen me te ngushte qe ne femijeri...ndajme gjithcka bashke me njera-tjetren.....eshte ndjenje shume e mire kur e di qe nese askush ska kohe per ty, eshte te pakten nje person qe te kushton kohe kur ke nevoje
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miket qe cdo femer ka nevoje Empty Re: Miket qe cdo femer ka nevoje

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 11 Nov 2011 - 5:03

S'ka mike sot ne kuptimin e vertete te fjales,te numeruara ne gishta jane e nese gjen nje te till quhesh njeri me fat...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miket qe cdo femer ka nevoje Empty Re: Miket qe cdo femer ka nevoje

Mesazh nga Anakonda Sun 12 Feb 2012 - 19:03

Nuk gjenden kollaj ato lloj mikesh.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miket qe cdo femer ka nevoje Empty Re: Miket qe cdo femer ka nevoje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi