Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam nevoje..???? - Faqe 12 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam nevoje..???? - Faqe 12 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam nevoje..????

+84
Princ
Besa
Arian 123
Lazdrane
era85
Anakonda
Eriku
Labja
bobi 10
il conte
Ariel
Daku
tipi engjellor
Klio
EMI
Maksi
Arabela
Aяtємιѕα
kasperi
Leo_uk
EpiKada
Єямєℓiиdå
Emona
Poeti Dhimbjes
Arush
albushi
LaDescarada
Ardii
dajti modh
**Jeta**
The Best
Binni
Alberti
Onsi
xhuliana
krushku
shqiponjia
Roksana
Neta E
Erika
fidani
erviss
OLAS
LADY D
felix
Kavaljeri
zeshkani
SHIJAKU
EZMERE
mela
Vellai
EDMONDI
xhoel
liveboni
Elin
tironce
BARBI
Naki
MERISA
ERMAL
Durrsaku
marinela
suela
Alda1
ELA
kleopatra
NOONEE..
Gerushi
Gjakushi
TONI TR
marsida
WebMaster
clod
Shaban Cakolli
leona
rifati
T_o_n_i
Dollçe Vita
gesti
luna
Lot i derdhur
CuN@BosS/
Aristogata
Gjakush Tana
88 posters

Faqja 12 e 23 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next

Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Kam nevojë... !

Mesazh nga Gjakush Tana Sun 31 May 2009 - 7:25

First topic message reminder :

Kam nevojë per Ty, prandaj te dua, apo
Te dua , prandaj kam nevojë per Ty ?!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Mon 3 Aug 2009 - 10:19

kam nevoj per asgje momentalisht
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Mon 3 Aug 2009 - 10:22

kam nevoj per ngrohetesine violess
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Mon 3 Aug 2009 - 10:27

kam nevoj per qetsi
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Mon 3 Aug 2009 - 10:32

kam nevoj per lidhatimet e violess
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Mon 3 Aug 2009 - 10:41

kam nevoj per dashurin e dikujt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Mon 3 Aug 2009 - 10:42

kam nevoj per violen sme mer gjumiii, jam i lodhurrr
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Mon 3 Aug 2009 - 11:04

kam nevoj per afersin e tij
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Tue 4 Aug 2009 - 0:11

kam nevoj , per violenn 5466 se sjam mirr
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Gjakushi Tue 4 Aug 2009 - 1:30

Kam nevoje te pres nje pergjigje!
Gjakushi
Gjakushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 706
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Tue 4 Aug 2009 - 2:02

kam nevoj per dicka,por per cka as vet se di juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Tue 4 Aug 2009 - 2:26

kam nevoje per njeren
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Shaban Cakolli Tue 4 Aug 2009 - 2:47

Kam nevoje te di kush mi fshine postimet!
Dje kisha 2900,sot 2875!Arsyeja:Nuk me brengos fshirja e tyre,nuk me brengos as fshirja nga cili do forum sepse nuk po i arrij te gjithe,por ata qe njohin mire punen e stafit rregullorja thote qe te paralajmerohet anetari per fshirjen e punes se tij dhe shkaku.Keshtu kam vepruar une kudo qe kam kryar moderime,duke e lajmeruar secilin per gabimin ne postimet e tij,nese ai nuk e ka permiresuar une ose ia kam permiresuar ose ia kam fshi.Ndryshe fshirja e postimeve pa shkaqe,pa paralajmerime nuk eshteme pak se nenqmim.
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga SHIJAKU Tue 4 Aug 2009 - 3:09

kam nevoi te di edhe un se kush mi fshin postimet edhe mua juhjjjjj
SHIJAKU
SHIJAKU
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 56
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga zeshkani Tue 4 Aug 2009 - 3:29

kam nevoje per muhabet se jam vetem :(
zeshkani
zeshkani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 20
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Kavaljeri Thu 13 Aug 2009 - 7:30

Per ate, uniken, te vetmen!
Kavaljeri
Kavaljeri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne endrren e saj
Postime Postime : 1481
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga WebMaster Thu 13 Aug 2009 - 7:31

kam nevoje per qetsi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Kavaljeri Thu 13 Aug 2009 - 7:32

Per buzeqeshjen e saj !
Kavaljeri
Kavaljeri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne endrren e saj
Postime Postime : 1481
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga WebMaster Thu 13 Aug 2009 - 7:33

kam nevoje se per ke thua ore :gezim:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Gerushi Thu 13 Aug 2009 - 7:37

Kam nevoj per Risen 5466
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Kavaljeri Thu 13 Aug 2009 - 7:39

KLEA shkruajti:kam nevoje se per ke thua ore :gezim:

per vajzen me buzqeshje te embel qe fshihet ne forumin tuaj zonjush e nderuar!
Kavaljeri
Kavaljeri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne endrren e saj
Postime Postime : 1481
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga felix Thu 13 Aug 2009 - 7:44

kam nevoj per pak qetsi
felix
felix
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 131
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/06/2009
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Thu 13 Aug 2009 - 8:32

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga WebMaster Thu 13 Aug 2009 - 8:33

hahahhaha kam nevoje te kem nje akullore tani :gezim:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Thu 13 Aug 2009 - 8:34

per ca te shkoqme saper nje benc
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Thu 13 Aug 2009 - 8:35

stefan shkruajti:per ca te shkoqme saper nje benc


:gezim: :gezim:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga WebMaster Thu 13 Aug 2009 - 8:35

:gezim: kam nevoje ta shes timin stefan hajde se te jap timin une :gezim:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Thu 13 Aug 2009 - 8:36

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga WebMaster Thu 13 Aug 2009 - 8:38

KAM NEVOJE PER NJE BEBUSH UNE :gezim:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Thu 13 Aug 2009 - 8:39

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga WebMaster Thu 13 Aug 2009 - 8:40

KAM NEVOJE PER NJE LEPURUSH UNE :gezim:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Thu 13 Aug 2009 - 8:41

per asgje momentalisht juhjjjjj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Thu 13 Aug 2009 - 8:41

per nje kafe ne mengjes
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 5:27

PSH : KAM NEVOJ PER ME SHKU NE PUSHIME??

JU TREGONI QKA KENI NEVOJ NE KET MOMENT? puthje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 5:29

edhe une puthjee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga ERMAL Thu 3 Dec 2009 - 5:30

kam nevoj per qetsi
ERMAL
ERMAL
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1485
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga LADY D Thu 3 Dec 2009 - 5:32

kam nevoj per nenen time :(
LADY D
LADY D
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : itali
Postime Postime : 1025
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/11/2009
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 5:34

BESSI shkruajti:edhe une puthjee

kam nevoj te jap dajak ty Kam nevoje..???? - Faqe 12 933318
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 5:36

kam ne´voj per nje dajal nga veraa Kam nevoje..???? - Faqe 12 733937
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga OLAS Fri 4 Dec 2009 - 10:24

kam nevoje per dike [You must be registered and logged in to see this image.]
OLAS
OLAS
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 659
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/09/2009
Hobi Hobi : LEXIMI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Dec 2009 - 10:30

kam nevoj te flas me tyy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 12 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 12 e 23 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi