Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam nevoje..???? - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam nevoje..???? - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam nevoje..????

+84
Princ
Besa
Arian 123
Lazdrane
era85
Anakonda
Eriku
Labja
bobi 10
il conte
Ariel
Daku
tipi engjellor
Klio
EMI
Maksi
Arabela
Aяtємιѕα
kasperi
Leo_uk
EpiKada
Єямєℓiиdå
Emona
Poeti Dhimbjes
Arush
albushi
LaDescarada
Ardii
dajti modh
**Jeta**
The Best
Binni
Alberti
Onsi
xhuliana
krushku
shqiponjia
Roksana
Neta E
Erika
fidani
erviss
OLAS
LADY D
felix
Kavaljeri
zeshkani
SHIJAKU
EZMERE
mela
Vellai
EDMONDI
xhoel
liveboni
Elin
tironce
BARBI
Naki
MERISA
ERMAL
Durrsaku
marinela
suela
Alda1
ELA
kleopatra
NOONEE..
Gerushi
Gjakushi
TONI TR
marsida
WebMaster
clod
Shaban Cakolli
leona
rifati
T_o_n_i
Dollçe Vita
gesti
luna
Lot i derdhur
CuN@BosS/
Aristogata
Gjakush Tana
88 posters

Faqja 6 e 23 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Kam nevojë... !

Mesazh nga Gjakush Tana Sun 31 May 2009 - 7:25

First topic message reminder :

Kam nevojë per Ty, prandaj te dua, apo
Te dua , prandaj kam nevojë per Ty ?!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Wed 8 Jul 2009 - 7:05

kam nevoj te mos bjeri shi qe te ikim ne plazh
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga TONI TR Wed 8 Jul 2009 - 8:26

kam nevoj per dashurin e njones ktu :love:
TONI TR
TONI TR
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 207
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Wed 8 Jul 2009 - 9:37

kam nevoj per njoni ktu qe te bej nje bised
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Wed 8 Jul 2009 - 9:38

kam nevoj te vete ne milano
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Wed 8 Jul 2009 - 9:46

kam nevoj per ty
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Wed 8 Jul 2009 - 11:01

kam nevoj per dike qe dua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Wed 8 Jul 2009 - 11:05

kam nevoje per dashuri
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Gjakush Tana Wed 8 Jul 2009 - 11:56

Kam nevoje t'ua shpaloj te vertetat, por nuk duan!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Wed 8 Jul 2009 - 18:52

s'kam nevoi per asgje dhe askend jam super :muzike:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Gjakushi Sat 11 Jul 2009 - 23:49

Kam nevojë të bej pushimet verore se nuk vazhdohet nën hijen e zyrave!
Gjakushi
Gjakushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 706
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sat 11 Jul 2009 - 23:51

kam nevoje te iki ne himare per 10 dit me pushime
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Gjakushi Sat 11 Jul 2009 - 23:51

Kam nevojë të vizitoj Sarandën !
Gjakushi
Gjakushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 706
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sat 11 Jul 2009 - 23:53

te takoj edin ne dhermi te pime nga nje kafe
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Gjakushi Sat 11 Jul 2009 - 23:55

Te takoj marino e te flasim gjere e gjatë !
Gjakushi
Gjakushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 706
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Lot i derdhur Sat 11 Jul 2009 - 23:56

kam nevoj te takoj nji njeri
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Gjakushi Sat 11 Jul 2009 - 23:57

Kam nevoje per njerëz me ide
Gjakushi
Gjakushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 706
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sat 11 Jul 2009 - 23:59

kam nevoje qe ato qe bej duke punuar per te tjeret ti beja per vete
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Gjakushi Sun 12 Jul 2009 - 0:02

Kam nevoje te kuptoj nje gje : Deri kur do te vetëflijohemi?
Gjakushi
Gjakushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 706
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sun 12 Jul 2009 - 1:55

kam nevoj per dashuri, lumturi etj.e per te qeshur shum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sun 12 Jul 2009 - 2:11

kam nevoj per dike
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sun 12 Jul 2009 - 2:48

KAM NEVOJ PER VIOLEN TANIIIII
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Gerushi Sun 12 Jul 2009 - 3:12

Kam nevoj per njonan ta kem afer
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Gjakush Tana Sun 12 Jul 2009 - 4:04

Kam nevoje per nje realitet dinjitoz, qe do të zbardhe misterin e shpirtrave te mbushur me djallëzi!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Sun 12 Jul 2009 - 4:17

per asgje momentalisht
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sun 12 Jul 2009 - 4:36

kam nevoj per dikend [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga WebMaster Sun 12 Jul 2009 - 4:44

kam nevoje te jem e lumtur sikur jam tani edhe mos te mendoi asgje me


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sun 12 Jul 2009 - 5:13

kam nevoj per violen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sun 12 Jul 2009 - 6:18

shoqeri te paster se nga shoqeria e dyshimte vec merzitje ka
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga rifati Sun 12 Jul 2009 - 7:32

per nje shoqe jete te sinqerte e te mencur
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Sun 12 Jul 2009 - 7:35

per askend
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga rifati Sun 12 Jul 2009 - 7:45

per nje goce koti ne kto momente

[You must be registered and logged in to see this link.]
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Sun 12 Jul 2009 - 7:46

per askend, jam per bukuri vetem ci do cunat amon, :bobe:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga rifati Sun 12 Jul 2009 - 7:48

kam nevoje :cigare: per nje cigare dooooo nje tiiiiiiiiiiiiiiiii goceeeeeee??????????
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga WebMaster Sun 12 Jul 2009 - 7:48

kam nevoje per ELIN shum 5466


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Sun 12 Jul 2009 - 7:51

rifati shkruajti:kam nevoje :cigare: per nje cigare dooooo nje tiiiiiiiiiiiiiiiii goceeeeeee??????????

jojo flm nuk e pi cigaren

kam nevoj per nje pushim ne plazh
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga rifati Sun 12 Jul 2009 - 7:54

km nevoje dhe une a mar rrobat e vi >>>>>>>>cfare ngjyre i prefero te mar nje pale ke klea >>.
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Sun 12 Jul 2009 - 8:03

rifati shkruajti:km nevoje dhe une a mar rrobat e vi >>>>>>>>cfare ngjyre i prefero te mar nje pale ke klea >>.

dua ti zgjedh vet se skam besim ne shijet e te tjerve

kam nevoj te jem e vetme ne nje plazh te shkretuar
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sun 12 Jul 2009 - 8:18

kam nevoje per qetesi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga rifati Sun 12 Jul 2009 - 8:24

me fjete gjume vetem ---------
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sun 12 Jul 2009 - 8:34

kam nevoj per pushim pak
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 6 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 23 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi