Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çfarë shikojnë femrat tek njëra-tjetra People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çfarë shikojnë femrat tek njëra-tjetra People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çfarë shikojnë femrat tek njëra-tjetra

5 posters

Shko poshtë

Çfarë shikojnë femrat tek njëra-tjetra Empty Çfarë shikojnë femrat tek njëra-tjetra

Mesazh nga T_o_n_i Wed 21 Nov 2012 - 1:56

Femrat më shumë shikojnë njëra-tjetra sesa meshkujt, sepse duhet të shikojnë se çfarë ka veshur konkurrenca, si ju duken flokët, nëse janë mjaft të dobëta ose kanë celulit të dukshëm, janë rezultatet e hulumtimit të ri.
Rrjedhja normale e mendimeve femërore shkon pikërisht në drejtimin e të menduarit se ku i kanë blerë ato këpucë ose çantën, nëse kanë pasur operacion plastik dhe çfarë u ka blerë mashkulli i tyre.
Në testim kanë marrë pjesë 2 mijë femra, nga të cilat gjysma kanë deklaruar që kanë kënaqësi të krahasojnë veten me fermat e tjera, por kjo nuk do të thotë që janë të këqija.
Nuk është as çudi që 80 për qind e femrave kanë deklaruar që më së shumti kanë qejf të vlerësojnë femrat e tjera në plazh, ndërsa madje një e treta e tyre më shumë admiron femrat që duken bukur sesa meshkujt, dhe pikërisht vetëm për arsyen që mund të krahasohen me to.
Femrat tek femrat e tjera më së shumti vërejnë rrobat, pastaj vijojnë flokët dhe pas kësaj pamja e përgjithshme fizike, hedhin sytë në celulit, ngjyrën e flokëve, madhësinë e gjinjve, dhe pastaj koncentrohen tek këpucët dhe çanta, që në fund të masin kualitetin e dekoltesë.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë shikojnë femrat tek njëra-tjetra Empty Re: Çfarë shikojnë femrat tek njëra-tjetra

Mesazh nga Anakonda Wed 21 Nov 2012 - 5:06

jan mese tverteta kto qe thu ti...po ja qe un sjam xheloze per asnje femer edhe nuk shoh asgje tek vajzat e tjera nese e kan bravo shum mir...por un nese nuk jam mir ashtu sic du vet ndryshoj per qefin tim jo nga inati te tjerave apo tme ken sa ma shum veta zili
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë shikojnë femrat tek njëra-tjetra Empty Re: Çfarë shikojnë femrat tek njëra-tjetra

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 21 Nov 2012 - 10:49

Une zakonisht ja u shikoj kepucet dhe cantat.[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë shikojnë femrat tek njëra-tjetra Empty Re: Çfarë shikojnë femrat tek njëra-tjetra

Mesazh nga Ariel Wed 21 Nov 2012 - 11:00

Єямєℓiиdå shkruajti:Une zakonisht ja u shikoj kepucet dhe cantat.[You must be registered and logged in to see this image.]
Hahahahahahahhaa fiks...qekemi njisoj...kepucet,canten dhe oren e dores je farewww
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë shikojnë femrat tek njëra-tjetra Empty Re: Çfarë shikojnë femrat tek njëra-tjetra

Mesazh nga WebMaster Wed 21 Nov 2012 - 11:03

Veshjen varet nese me terheq
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë shikojnë femrat tek njëra-tjetra Empty Re: Çfarë shikojnë femrat tek njëra-tjetra

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 21 Nov 2012 - 11:07

Ariel shkruajti:
Єямєℓiиdå shkruajti:Une zakonisht ja u shikoj kepucet dhe cantat.[You must be registered and logged in to see this image.]
Hahahahahahahhaa fiks...qekemi njisoj...kepucet,canten dhe oren e dores [You must be registered and logged in to see this image.]

Une atehere shikoj fytyren e saj, a eshte e lezetshme, a ke buzeqeshje te embel etj? [You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë shikojnë femrat tek njëra-tjetra Empty Re: Çfarë shikojnë femrat tek njëra-tjetra

Mesazh nga Ariel Wed 21 Nov 2012 - 11:19

Kjo eshte pjesa e dyte qe ben kombinimin perfekt juhjjjjj
Se ndryshe hedh n'toke ato te parat.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë shikojnë femrat tek njëra-tjetra Empty Re: Çfarë shikojnë femrat tek njëra-tjetra

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi