Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush i ka syt me te bukur? - Faqe 8 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush i ka syt me te bukur? - Faqe 8 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush i ka syt me te bukur?

+51
Shkembi
zymer
tipi engjellor
EMI
Darius
Durrsaku
Medina
Intriganti
CuN@BosS/
Alisa
Arabela
dajti modh
T_o_n_i
Selda
Maksi
Yll Qielli
xhoni_bravo
Gentta
TOTTI
Roksana
Elisaaa
**Jeta**
bobi 10
leta
AlBora
aLbinna.
Єямєℓiиdå
Albert
Golden
kasperi
Neta E
Hera
Grejza
Bleta
Bukurosh-Djal
V-I-P
Vellai
sycka
Emona
Alberti
Shaban Cakolli
Xrisa
OLAS
mela
fidani
Vig-ana
Tonii
WebMaster
ERMAL
Aristogata
Erika
55 posters

Faqja 8 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Shko poshtë

Kush i ka syt me te bukur? - Faqe 8 Empty Kush i ka syt me te bukur?

Mesazh nga Erika Sun 20 Dec 2009 - 2:01

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.] kush sipas jush ka syte me te bukura ne forum

une mendoj se ilir Tana me cmend me syte e tij [You must be registered and logged in to see this image.]
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kush i ka syt me te bukur? - Faqe 8 Empty Re: Kush i ka syt me te bukur?

Mesazh nga CuN@BosS/ Wed 21 Dec 2011 - 14:38

EMI shkruajti:
Cun@Boss/ shkruajti:Kshu osht kur i ke tiparet si turk Kush i ka syt me te bukur? - Faqe 8 426788 se ne ato si prano asnji i kujtojn me shum dashnore (tongueout)
epo nderro destinacion behu arab..se prap i bukur je... (tongueout) [QeSh] [QeSh] [QeSh]
Te pys njehere tosin si i pelqejne femrat kur i bon xhiro me makine se ai ja din sekretin femrave Kush i ka syt me te bukur? - Faqe 8 426788


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush i ka syt me te bukur? - Faqe 8 Empty Re: Kush i ka syt me te bukur?

Mesazh nga EMI Wed 21 Dec 2011 - 14:40

Cun@Boss/ shkruajti:
EMI shkruajti:
Cun@Boss/ shkruajti:Kshu osht kur i ke tiparet si turk Kush i ka syt me te bukur? - Faqe 8 426788 se ne ato si prano asnji i kujtojn me shum dashnore (tongueout)
epo nderro destinacion behu arab..se prap i bukur je... (tongueout) [QeSh] [QeSh] [QeSh]
Te pys njehere tosin si i pelqejne femrat kur i bon xhiro me makine se ai ja din sekretin femrave Kush i ka syt me te bukur? - Faqe 8 426788
hahha me mire se ti idi ai kshtu..dhe ik mo dryq se na e shpife ne meq te nates me tosin... :541221: :541221:
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush i ka syt me te bukur? - Faqe 8 Empty Re: Kush i ka syt me te bukur?

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 22:42

Edhe un per vete syte e bukur i kam,por me cmendin syte e megan,foxit.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush i ka syt me te bukur? - Faqe 8 Empty Re: Kush i ka syt me te bukur?

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 0:00

SYT JESHIL JAN TBUKUR KUSH I KA TE TILL DO THOT QE I KA TBUKUR

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush i ka syt me te bukur? - Faqe 8 Empty Re: Kush i ka syt me te bukur?

Mesazh nga Arian 123 Mon 20 May 2013 - 0:02

Syte Blu.tregojne sinqeriet.(ndoshta jam mesuar une,ketu te gjithe i kane syte blu)
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush i ka syt me te bukur? - Faqe 8 Empty Re: Kush i ka syt me te bukur?

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 20:15

un kush tjeter

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush i ka syt me te bukur? - Faqe 8 Empty Re: Kush i ka syt me te bukur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 8 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi