Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Masakra e Devollit, vdes edhe vellai i trete People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Masakra e Devollit, vdes edhe vellai i trete People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Masakra e Devollit, vdes edhe vellai i trete

2 posters

Shko poshtë

Masakra e Devollit, vdes edhe vellai i trete Empty Masakra e Devollit, vdes edhe vellai i trete

Mesazh nga Binni Sat 30 Jan 2010 - 10:35

Masakra e Devollit, vdes edhe vellai i trete Spitalet

Nderron jete ne Spitalin Ushtarak te Tiranes Eldi Mulliri, i plagosur nje dite me pare ne Vidohove te Devollit.

17-vjecari vdiq gjate operacionit pa mundur t’i mbijetoje plageve te marra.

Ne masakren e Vidohoves mbeten te vdekur ne vend dy vellezerit e tij Taulant dhe Xhilion Mulliri pas goditjes me arme te te dyshuarit Besim Karaj, per te cilin po zhvillohet nje operacion masiv kerkimi.


Policia ne kerkim te autorit

Vazhdon ende operacioni i policise per kapjen e autorit te masakres se djeshme ne Devoll. Pas njoftimeve se autori mund te kete kaluar kufirin i armatosur, ne operacion eshte hedhur edhe policia greke ne zonen Janakohori te Kosturit, ku gjate nates eshte zhvilluar nje operacion i madh.

Mediat lokale thane se ne zone eshte angazhuar nje numer i madh policesh te kufirit dhe forca te tjera ushtarake ndersa jane perdorur edhe kamerat termale.

Ngjarja e rende ndodhi dje ne mesdite, ne fshatin Vidohove e rrethit te Devollit.

Dyshimet e para rane mbi nje hakmarrje te mundshme pasi nena e tre viktimave ne nentor te vitit 2005 u zbulua se ishte autorja e masakrimit te nje femije 7 vjec per shkak te xhelozise.

Liljana Mulliri, kishte vrare e me pas coptuar dhe hedhur ne nje pus trupin e viktimes.

Por nje tjeter variant eshte ngritur menjehere sipas te cilit autori i vrasjes eshte nje 37-vjecar me origjine nga Thumana me emrin, Besim Karaj. Ai ka qelluar per xhelozi ndaj nje prej vellezerve Mulliri, i cili mendohet se kishte lidhje jashtemartesore me bashkeshorten e tij.

Sot ne mesdite eshte bere varrimi i dy vellezerve te vdekur qe dje, ndersa neser do te percillet per ne banesen e fundit edhe femija i trete i Liljana Mullirit.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Masakra e Devollit, vdes edhe vellai i trete Empty Re: Masakra e Devollit, vdes edhe vellai i trete

Mesazh nga dajti modh Sat 30 Jan 2010 - 11:02

ngushellime familjes Masakra e Devollit, vdes edhe vellai i trete 185512
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi