Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Devoll, varrosen dy vellezerit, babai akuzon policine People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Devoll, varrosen dy vellezerit, babai akuzon policine People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devoll, varrosen dy vellezerit, babai akuzon policine

Shko poshtë

Devoll, varrosen dy vellezerit, babai akuzon policine Empty Devoll, varrosen dy vellezerit, babai akuzon policine

Mesazh nga Binni Sat 30 Jan 2010 - 10:26

Devoll, varrosen dy vellezerit, babai akuzon policine Varrimi-devoll

Vrasesi i tre vellezerve ne fshatin Vidohove, per momentin eshte personi me i kerkuar ne vend, pas vrasjes se trefishte qe dyshohet te kete ndodhur per arsye xhelozie, pas nje lidhjeje jashte martesore te njeres prej viktimave me bashkeshorten e autorit.

Ne te njejten kohe kur forca te shumta policie po bejne krehjen e zones per te hedhur ne pranga te dyshuarit, rreth ores 13 eshte kryer ceremonia mortore e dy vellezerve Taulant Mulliri dhe Xhilian Mullri.


Ata u vrane nje dite me pare ne fshatin Vidohove, nderkohe qe permasat e tragjedise jane renduar kur eshte njoftuar se ne Spitalin Ushtarak ka nderruar jete edhe vellai i trete qe mbeti i plagosur gjate kesaj masakre. E shoqeruar nga forca te policise, ne varrimin e dy djemve ka marre pjese edhe e ema e tyre, Liljana Mulliri e cila vuan denimin me 20 vjet ne burgun e grave Tirane.

Babai i tre djemve te cilet u qelluan me arme nje dite me pare, akuzon policine e Devollit qe sipas tij nuk i ka marre ne mbrojtje djemte, pasi autori i kishte kercenuar disa here dhe policia ishte ne dijeni per kete. Sipas tij, policia ishte vene ne dijeni edhe dy muaj me pare, pasi autori i kishte kercenuar me arme. “Shefi i krimeve me beri nje pritje teper qesharake”, shprehet Xhevahir Devolli.

Nderkohe vazhdon ende operacioni per kerkimin e autorit Besim Karaji, i cili qelloi mbi vllezerit Mulliri, pasi bashkeshortja e tij kishte lidhje jashtemartesore me njerin nga vellezerit. Shtatezania gruas se tij e kishte ashpersuar me shume konfliktin ndermjet tij dhe viktimes. Nderkohe, te dielen do te kryeht varrimi edhe per djalin i cili ka humbur jeten gjate dites se shtune ne spital.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi