Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
C'është zhgënjimi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
C'është zhgënjimi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C'është zhgënjimi?

+26
Anakonda
Emona
Eloona
EMI
T_o_n_i
Ariel
Durrsaku
Arabela
dajti modh
Aяtємιѕα
Єямєℓiиdå
Klio
suela
Drita
gesti
Bukuria shpirterore
clod
Aristogata
Lot i derdhur
alketa
naploni
xhoel
rifati
Naki
Shaban Cakolli
WebMaster
30 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty C'është zhgënjimi?

Mesazh nga WebMaster Fri 13 Mar 2009 - 12:43

Per mua zhgenjimi eshte nje enderr e thyer,nje besim i humbur,dicka e deshtuar.........per te cilen shpresonim me patjeter dhe ne fund kishte vetem deluzion!...
Deri tani nuk jam zhgenjyer te pakten jo ne ate menyre te thelle....thjesht zhgenjime te vockla pa rendesi!.............
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Shaban Cakolli Sat 14 Mar 2009 - 1:12

edhe per mua zhgenjimi eshte nje enderr e thyar
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Naki Sat 14 Mar 2009 - 6:50

mendoj se gaboheni kur thoni se zhgenjimi eshte dicka e keqe. Une mendoj se eshte nje gje e mire se te ben te kuptosh ku ke sharruar dhe gabuar dhe nuk e perserit me juhjjjjj
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga rifati Sat 14 Mar 2009 - 9:07

zhgenjimi eshte rruga qe te meso te fitosh
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga xhoel Sat 14 Mar 2009 - 10:22

cdo zhgenjim te behet mesim
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga rifati Sat 14 Mar 2009 - 10:24

pun a qe ke bere
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Naki Sat 14 Mar 2009 - 10:44

Zhgenjimi te jep favorin per tu bere pesimist me jeten por ne kurrsesi nuk duhet rene pre e ketij favori.Personalisht deri me sot me ka zhgenjyer shoqeria po me mire se kam mesuar shume gjera nga zhgenjimet. Zhgenjimi te trishton te vret por edhe duhet te ndodhe per te mesuar prej tij e jo per tu bere preja e tij.
juhjjjjj juhjjjjj juhjjjjj juhjjjjj mendoj se une dhe KLEA kemi patur nje test te mire ne kete lami juhjjjjj
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga rifati Sat 14 Mar 2009 - 10:46

ZHGENJIMI TE TREGO RRUGEN E NJERZEVE TE KEQIJNE
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Vizitor Sat 14 Mar 2009 - 11:58

KLEA shkruajti:Per mua zhgenjimi eshte nje enderr e thyer,nje besim i humbur,dicka e deshtuar.........per te cilen shpresonim me patjeter dhe ne fund kishte vetem deluzion!...
Deri tani nuk jam zhgenjyer te pakten jo ne ate menyre te thelle....thjesht zhgenjime te vockla pa rendesi!.............


Zhgenjimi është fenomen qe te jep sinjal cilit i ke besuar. Te shpeshten, ne keto dite te sotme, në këtë modë bashkohore kur në forume zhvillohen komunikime , te rastis te zhgenjehesh nga stili dhe sjellja e mediokritetëve , snobëve, lalashëve, kobashëve...!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga rifati Sat 14 Mar 2009 - 12:05

zhgenjimi eshte shkaterrimi i nje enderre te bukur qe ke thur
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga naploni Mon 30 Mar 2009 - 10:28

KLEA shkruajti:Per mua zhgenjimi eshte nje enderr e thyer,nje besim i humbur,dicka e deshtuar.........per te cilen shpresonim me patjeter dhe ne fund kishte vetem deluzion!...
Deri tani nuk jam zhgenjyer te pakten jo ne ate menyre te thelle....thjesht zhgenjime te vockla pa rendesi!.............

me kte lart jam,,. sme pelqen hic.. :@ funi funit vetes ja bejne.. juhjjjjj
naploni
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Vizitor Tue 31 Mar 2009 - 3:00

nje ndjenje qe ,te ben te neverisesh montin e aq-pritur apo personin qe te le kete ndjesi (zhgenjimin) :x
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga alketa Tue 31 Mar 2009 - 3:36

dicka qe ti beson se eshte e vertete, po me pas te provohet e kunderta
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Lot i derdhur Tue 31 Mar 2009 - 3:46

zhgnjimi esht nji gja qe te vret ne zemer
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Aristogata Tue 31 Mar 2009 - 7:05

ZHGENJIMI ESHTE NJE DHIMBJE QE LE GJURME NE ZEMER DHE NUK KALOHET LEHTE 😢
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga clod Tue 31 Mar 2009 - 7:49

njo plag te zemra
clod
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga rifati Tue 31 Mar 2009 - 8:27

shkaterrimi i besimit
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Naki Tue 31 Mar 2009 - 10:51

Nuk e njof kete shprehje
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Bukuria shpirterore Mon 6 Apr 2009 - 18:54

Nuk e di juhjjjjj
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 48

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Aristogata Tue 7 Apr 2009 - 2:05

ZHGENJIMI ESHTE NJE DET ME LOT 5466 :qaj:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga gesti Tue 7 Apr 2009 - 5:04

zhgenjimi esht kur ben nje zhgjedhej qe nuk duhet bere
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga WebMaster Fri 24 Apr 2009 - 10:27

Njeriu ka shume zgenjime ne jete , jeta eshte e tille e mbushur me qeshje , lot , gezime , zhgenjime , hidherime etj etj personalisht jam zhgenjyer ne jete shume here porse prape Jeta vazhdon edhe pse loti pikon (Sola mos i bej koment ) ne dashuri jo nuk mund te them se jam zgenjyer sepse nuk mund ta quaj dashuri te vertete
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Vizitor Fri 24 Apr 2009 - 10:29

zhgenjimi eshte nje fjale
zhgenjimi si veper eshte nje gje shume e ulet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Aristogata Fri 24 Apr 2009 - 21:55

ZHGENJIMI ME I MADH ESHTE KUR SHOQERIA HUMB BESIMIN TE TY.ESHTE DICKA VERTET E ULET PER ATA EDHE ZHGENJYESE PER MUA
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Lot i derdhur Sat 25 Apr 2009 - 3:15

zgenjimi esht kur njeriu qe don hum pa len gjurm
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Sep 2009 - 7:49

Per mua zhgenjimi eshte nje enderr e thyer,nje besim i humbur,dicka e deshtuar.........per te cilen shpresonim me patjeter dhe ne fund kishte vetem deluzion!...
Deri tani nuk jam zhgenjyer te pakten jo ne ate menyre te thelle....thjesht zhgenjime te vockla pa rendesi!.............
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Aristogata Sat 26 Sep 2009 - 22:48

dicka qe te vret, te lendon, humbje besimi,,,,,,,,,,,,zhgenjeimi eshte vrases
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Shaban Cakolli Sat 26 Sep 2009 - 22:55

nuk zhgenjehem as nuk dua te kuptoj cka eshte
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Drita Sun 27 Sep 2009 - 0:06

Njeriu ka lloj lloj zhgenjimesh ne jet qe i bije ti provoj deshe apo nuk deshe ti, shpesheher ato zhgenjime vin nga persona qe me se paku e pret qe te zhgenjehesh nga ta, e shum shpesh ato vin edhe nga mashtrimet ose then me thjesht nga shpifjet e personav te lig qe meren me thash e theme, mua me ka ren te zhgenjehm por edhe te zhgenjehet nje mik nga une pikrisht nga shpifjet ose keqkuptimet, fal zotit gjithqka u skjarua dhe tani lutem qe ne jet te mos kem te tilla moskuptime.
Drita
Drita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 220
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga suela Sun 27 Sep 2009 - 0:24

Zhgenjimi eshte nje element te cilin une do ta
vleresoja si kohen. Koha ecen duke mos na bere te ditur ne sesa e ka vleren.
Kurse tek zhgenjimi ndodh e kunderta. Ne ecim dhe ai kurre nuk resht se renduri
drejt nesh.

Zhgenjimi te jep favorin per tu bere pesimist me
jeten.

Eshte nje nga elementet me te erret te historise se deshirave te
njeriut.

Eshte dicka qe te breng ne shpirt dhe kerkon shume kohe per tu
larguar ose dhe mos tu larguar kurre.

Eshte nje semundje nje virus i cili
infekton per vdekje. i vetmi ilac eshte optimizmi.

Eshte arsyeja per te
cilen ne kemi nevoje te jetojme.

Te jetosh dihet qe eshte dicka e
shtrenjte paga qe ne japim fatit jane keto shqetesime (zhgenjimi).

Edhe
pse gjithmone nuk do rresht se na kerkuari ajo qe na mbetet te bejme eshte doza
e forces e arsyes e deshires per te qene sa me mire me veten
suela
suela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : gjermani katunare e rame
Postime Postime : 95
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Hobi Hobi : basketboll

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Vizitor Sun 27 Sep 2009 - 3:11

mos e provofshim them une
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Zhgënjimi!!!!!!!!!

Mesazh nga WebMaster Sat 6 Aug 2011 - 5:21

Shume psikologe te zhvillimit kane theksuar rolin shume te rendesishem qe eksperinca tme zhgenjimin kane ne jeten tone, sidomos kur jemi femije.

dua te permend thjesht nje nga teorite me te perkrahura: femijet duhet te mesojne se mos arritja apo realizimi i dickaje nuk do te thote qe ata nuk jane te afte te bejne asgje, dhe jane deshtake.

Se pari ndalo per pak kohe dhe mundohu te qetsoshesh. Cfare ka ndodhur ndoshta nuk do te duken aq keq me vone.


Disa keshilla te pergjithshme ne raste zhgenjimi jane:

Fol mbi ate qe ka ndodhur me personat qe ndodhen prane teje.

Mundohu ti shprehesh ndjenja e tua por ne nje menyre qe nuk lendon te tjeret ose veten tende.

Pyet veten nese ia vlen me te vertete te merzitesh apo te shpqetesoshesh per ate problem.

Mundohu te kuptosh se cfare mund te mesosh nga kjo eksperince dhe se si mund te veprosh me mire heren tjeter.

Mos gjyko veten tende. Te deshtosh ne dicka nuk do te thote se je ne deshtak/e.


E pranoj se keto keshilla jane shume te pergjithshme, prandaj do te doja mendimin tuaj ne menyre se si reagoni, cfare beni per tu qetesuar, per tu ndjere me mire, cfare ndjeni dhe mendoni ne ato momente?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Klio Mon 10 Oct 2011 - 0:49

Tema nga zona ch-ch kalon tek zona temat shoqerore.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Klio Mon 10 Oct 2011 - 0:56

Zhgenjimi vjen ne menyra te ndryshme dhe nga persona te ndryshem.Zhgenjimi eshte dicka jo e lehte per ta shmangur,por nga momenti qe na vjen duhet te mundohemi te jemi sa me te forte,te mos na mposhti.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 10 Oct 2011 - 10:27

Varet nga kush zhgenjehesh..apo per cfare...normalisht qe zhgenjimi lendon ama nganjehere sherben si mesim..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 10 Oct 2011 - 10:41

Zhgenjimi nuk eshte asgje tjeter vecse papjekuria jone per te "pare" me thelle. Ai qe zhgenjehet perhere e meriton ndeshkimin qe merr.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga dajti modh Mon 10 Oct 2011 - 11:28

kur ja lyp ndonjeres dhe ajo ta jep me te paren .. une ngelem i zghenjyer C'është zhgënjimi? 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Arabela Mon 10 Oct 2011 - 20:28

zgenjimi esh gjinia mashkullore,,,se mbaron me i,,,,C'është zhgënjimi? 426788 C'është zhgënjimi? 426788 dakord dajto??C'është zhgënjimi? 3189159776
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Durrsaku Mon 10 Oct 2011 - 20:50

kur e kupton qe te ka rrejt mendja per nje gjoC'është zhgënjimi? 51319
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Ariel Mon 10 Oct 2011 - 20:51

Arabela shkruajti:zgenjimi esh gjinia mashkullore,,,se mbaron me i,,,,C'është zhgënjimi? 426788 C'është zhgënjimi? 426788 dakord dajto??C'është zhgënjimi? 3189159776

Hahahahahahahahaaaaaaaaa....ce ke thon tamom C'është zhgënjimi? 426788 [QeSh] [QeSh]

Zhgenjimi eshte besim i thyer, shprese e humbur...cka ndodh me shpesh nga shkaku i meshkujve....
Keshtu qe jam dakort me Arabelen [QeSh] [QeSh]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi