Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
C'është zhgënjimi? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
C'është zhgënjimi? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C'është zhgënjimi?

+26
Anakonda
Emona
Eloona
EMI
T_o_n_i
Ariel
Durrsaku
Arabela
dajti modh
Aяtємιѕα
Єямєℓiиdå
Klio
suela
Drita
gesti
Bukuria shpirterore
clod
Aristogata
Lot i derdhur
alketa
naploni
xhoel
rifati
Naki
Shaban Cakolli
WebMaster
30 posters

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty C'është zhgënjimi?

Mesazh nga WebMaster Fri 13 Mar 2009 - 12:43

First topic message reminder :

Per mua zhgenjimi eshte nje enderr e thyer,nje besim i humbur,dicka e deshtuar.........per te cilen shpresonim me patjeter dhe ne fund kishte vetem deluzion!...
Deri tani nuk jam zhgenjyer te pakten jo ne ate menyre te thelle....thjesht zhgenjime te vockla pa rendesi!.............
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Arabela Mon 10 Oct 2011 - 21:02

Ariel shkruajti:
Arabela shkruajti:zgenjimi esh gjinia mashkullore,,,se mbaron me i,,,,C'është zhgënjimi? - Faqe 2 426788 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 426788 dakord dajto??C'është zhgënjimi? - Faqe 2 3189159776

Hahahahahahahahaaaaaaaaa....ce ke thon tamom C'është zhgënjimi? - Faqe 2 426788 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758

Zhgenjimi eshte besim i thyer, shprese e humbur...cka ndodh me shpesh nga shkaku i meshkujve....
Keshtu qe jam dakort me Arabelen C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758
moj po neve spo e cajme koken per meshkujt po cfare ti bejme zhgenjimit????burri i keq,,,,C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 10 Oct 2011 - 21:03

po zhgenjime....si i bie te jete
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Arabela Mon 10 Oct 2011 - 21:04

femerore,,,numer shumes,,,C'është zhgënjimi? - Faqe 2 3189159776 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 10 Oct 2011 - 21:04

po ti perziem bashke...cfare do na dali....
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Ariel Mon 10 Oct 2011 - 21:05

Abstenoj me mire se te them shumesi i zhgenjimit hahahahahahahahahaaaaaaa
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 10 Oct 2011 - 21:05

thuaje mome se maftabet po bejme
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Arabela Mon 10 Oct 2011 - 21:07

T_o_n_i shkruajti:po ti perziem bashke...cfare do na dali....
makarona pa salce,,,C'është zhgënjimi? - Faqe 2 426788 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 426788
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 10 Oct 2011 - 21:09

dale te presim edhe pergj e momes se mos na e ben pilaf fare
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Ariel Mon 10 Oct 2011 - 21:10

Jo ri se ju jeni brez i shenjtazum... C'është zhgënjimi? - Faqe 2 426788
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Arabela Mon 10 Oct 2011 - 21:13

po pra,,,brez origjinal,,,C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Durrsaku Mon 10 Oct 2011 - 21:17

Ariel shkruajti:Jo ri se ju jeni brez i shenjtazum... C'është zhgënjimi? - Faqe 2 426788
ariel pse i shejtanizuar te dukem une ty?C'është zhgënjimi? - Faqe 2 617475
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 10 Oct 2011 - 21:17

te keqen e zhgenjimit i bie te themi tani...por pergj perfundimtare sna e postove mome ...duam pergj tende ...duam pergj tende....MOMEEEE
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Arabela Mon 10 Oct 2011 - 21:20

mos ja u thuaj pergjigjen mome se nuk e meritojne sot,,,,C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 1388203807
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Arabela Mon 10 Oct 2011 - 21:24

boj si te duash,,, boj si te duash mome se po fillojne e qajne,,,,C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 398758 C'është zhgënjimi? - Faqe 2 1388203807
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Ariel Mon 10 Oct 2011 - 21:27

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 426788
Ja pra...te kuptoje Toni ca eshte zhgenjimja C'është zhgënjimi? - Faqe 2 426788


P.s jam me ipad dhe me ikin ndonjehere kshu kot pergj.


Edituar për herë të fundit nga Ariel në Mon 10 Oct 2011 - 21:29, edituar 1 herë gjithsej
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 10 Oct 2011 - 21:28

te keqen e ipadit ...ene ti si Sala me ipad
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Ariel Mon 10 Oct 2011 - 21:30

Po pra mooo...... E kisha peegjogjen per ty dhe e specifikova hahahahahahaa


Shtyp nji gjo dhe shko gishti ke nji gjo tjeter C'është zhgënjimi? - Faqe 2 426788
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 10 Oct 2011 - 21:36

Ariel shkruajti:Po pra mooo...... E kisha peegjogjen per ty dhe e specifikova hahahahahahaa


Shtyp nji gjo dhe shko gishti ke nji gjo tjeter C'është zhgënjimi? - Faqe 2 426788

zhgenjim total ....sikurse tema ...po ishalla ste rreshket gishti me ndonje vend te gabuar se na fulliqe C'është zhgënjimi? - Faqe 2 12094361
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Ariel Mon 10 Oct 2011 - 21:38

Hahahahahahahaaaaa ja pra po me zhgenjen ipadi C'është zhgënjimi? - Faqe 2 426788
Gja per kollajllik...po mos me pas menjen te fulliq hahahahahahaaaaa
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 10 Oct 2011 - 21:43

e kaptova me ne fund ...zhgenjimi qenka ipadi C'është zhgënjimi? - Faqe 2 12094361
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga EMI Mon 10 Oct 2011 - 21:53

zhgenjim eshte te hapesh pm, e mos te gjesh asnje sms, pra shkurt sta ka var njeri..ky quhet zhgenjim.... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 10 Oct 2011 - 21:58

te shkruaj un vetem me jep nr e cel se te mushi imboxin me pm
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga EMI Mon 10 Oct 2011 - 21:59

hahahah po pra po. e kisha ktu ne forum, ne mp.....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Ariel Mon 10 Oct 2011 - 21:59

Zhgenjim eshte te hapesh MP me nja 5 mesazhe...dhe te shofesh qe asnje nuk eshte per ty C'është zhgënjimi? - Faqe 2 426788
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga EMI Mon 10 Oct 2011 - 22:02

hahahah po per ke mi mome, te kam mor forumin me qera hahahah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 10 Oct 2011 - 22:02

zhgenjim esht qe te shkohet per pushime e te ndalon policia ne kufi...thot sje ti ne pasaporte
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga EMI Mon 10 Oct 2011 - 22:02

haaaaaaaaaaaaaa person i dyshimte, iii kemi nje serial killer ktu ne forum....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Ariel Mon 10 Oct 2011 - 22:05

EMI shkruajti:hahahah po per ke mi mome, te kam mor forumin me qera hahahah

Jo ri po e ka bo klea si opsion qe mp qe shkojn per ate me vijne dhe mua kur jan nga vizitoret...

Epo thash...ke paska marr malli kaq shum per mu....kur e hapa...zhgenjim total :armati17:
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga EMI Mon 10 Oct 2011 - 22:06

haaaaaaaaaaaaa, qyqa mome....ca te paska gjet...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 10 Oct 2011 - 22:10

te masturbohesh nen nje shtylle telefoni e te lesh me barre centralisten
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga EMI Mon 10 Oct 2011 - 22:12

haqaaaaaaaaaaaaaaa o te raft nje pik qe ne pik te mengjesit ti menjen ke pullat e kuqe, do kesh pa besoj te HDX mesiguri...hahahhaha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 10 Oct 2011 - 22:13

hdx2 me sakt ...e zhgenjim i keq te zgjohesh ne pik te mjesit me te tilla mendime ne bark e poshte
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga EMI Mon 10 Oct 2011 - 22:22

po ra te bejne dem se jo per gje po vjen dhe dimri, e si do eshtysh vetem , ke per tu ftof nga mendimet ekisha...hahahah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 10 Oct 2011 - 22:24

EMI shkruajti:po ra te bejne dem se jo per gje po vjen dhe dimri, e si do eshtysh vetem , ke per tu ftof nga mendimet ekisha...hahahah

un po loboj pra mos po nderron mendje
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Eloona Sun 16 Oct 2011 - 23:23

Zhgëënjimii vjen si pasoj e besimit te tepert

Eloona
Eloona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Peje!
Postime Postime : 29
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : GjdoGje aFer~

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Emona Mon 17 Oct 2011 - 6:31

Kur gjithcka qe ben per dike rezulton te jete 0 Pff mos me merz

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Anakonda Sun 12 Feb 2012 - 23:11

Zhgenjimi eshte nje element te cilin une do ta vleresoja si kohen.E me ane te kohes te mundohem qe ti le lotet dhe vuajtjet e per te vazhduar perpara.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Anakonda Mon 20 Feb 2012 - 2:26

Un kur jam e zhgenjyer ndiej urrejtje dhe inat ndaj vetes dhe ndaj atyre qe gjenden prane meje.Por per te kaluar zhgenjimin perpiqem qe te bej ato gjera qe me pelqejne,ose i dorezohem ne shume raste ne dore te fatit.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Arabela Sun 21 Oct 2012 - 5:35

zgenjimi esh te te lere ne balte dikush qe ke besim dhe mbeshtetje tek,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga mister.albania Sun 21 Oct 2012 - 6:07

Eshte dicka qe te breng ne shpirt dhe kerkon shume kohe per tu larguar ose dhe mos tu larguar kurre.
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 2 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi