Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Plagoset anëtari i këshillit bashkiak të Vlorës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Plagoset anëtari i këshillit bashkiak të Vlorës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plagoset anëtari i këshillit bashkiak të Vlorës

Shko poshtë

Plagoset anëtari i këshillit bashkiak të Vlorës Empty Plagoset anëtari i këshillit bashkiak të Vlorës

Mesazh nga Vizitor Sun 7 Feb 2010 - 2:19

Plagoset dhe ndodhet në gjendje të rëndë anëtari i këshillit bashkiak të Vlorës, Morand Hoxhaj. Automjeti i tij ka shpërthyer mbrëmë në lagjen "Isa Boletini", në kohën që Hoxha sapo ka dalë nga makina.
Pikërisht në kohën që këshilltari ka zbritur, automjeti i tij ka shpërthyer, teksa dyshohet se shpërthimi është bërë me telekomandë. Një sasi e konsiderueshme lënde shpërthyese, tritol, është vendosur në të, saqë makina është kthyer në një grumbull hekurash, ndërsa Morand Hoxhaj ka mbetur i plagosur dhe në gjendje të rëndë.
Shpërthimi ka sjellë në vendngjarje policinë, ndërsa 43-vjeçari është dërguar për në spital me urgjencë, ku i është nënshtruar operacioneve, ndërsa ndodhet në gjendje të rëndë.
Askush nuk ka pranuar të flasë lidhur me shkaqet që kanë çuar në një hakmarrje kaq të dhunshme kundrejt anëtarit të këshillit bashkiak të qytetit, ndërsa zyrtarisht policia shprehet se po hetohet në drejtime të ndryshme pa përjashtuar asgjë
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi