Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Grate i tremben me shume tumoreve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Grate i tremben me shume tumoreve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grate i tremben me shume tumoreve

Shko poshtë

Grate i tremben me shume tumoreve Empty Grate i tremben me shume tumoreve

Mesazh nga WebMaster Mon 8 Feb 2010 - 7:53

Grate i tremben me shume tumoreve DepresioniGrate kane me shume frike nga tumoret dhe per kete shkak kalojne ne depresion.

Shumica e tyre kane frike nga kanceri i gjirit dhe nje ne dy, mendon se do ta kete gjate jetes se saj.

Te dhenat vijne nga nje studim i Observatorit Kombetar te Shendetit te Gruas ne Itali, pasi u intervistuan 1.016 gra nga mosha 30 deri ne 70 vjec.

Po perse e gjithe kjo frike?

"Grate njohin efektet e semundjeve tumoriale dhe besojne se do t'i hasin ne jeten e tyre ose tek njerezit shume te afert. Friken me te madhe ato e kane pasi nuk besojne te kurimet dhe ne rast se u ndodh te kene kancer te gjirit tremben aq shume sa kalojne ne depresion”, thone ekspertet e studimit.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi