Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bill Clinton u lëshua nga spitali People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bill Clinton u lëshua nga spitali People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bill Clinton u lëshua nga spitali

Shko poshtë

Bill Clinton u lëshua nga spitali Empty Bill Clinton u lëshua nga spitali

Mesazh nga Binni Fri 12 Feb 2010 - 14:46

Ish presidenti amerikan, Bill Clinton, u lëshua nga spitali në gjendje të mirë, pas operacionit në zemër.
Këshilltarët e tij thanë se ish presidenti u shtrua në një spital të New Yorkut për të hapur katër arterie të bllokuara.
Mjeku i ish presidentit amerikan tha se ai do të jetë në gjendje t’i kthehet punës nga e hëna e ardhshme.
Në vitin 2004 Clinton ka bërë një tjetër ndërhyrje kirurgjikale në zemër.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi