Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lushnje, spitali “stallë” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lushnje, spitali “stallë” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lushnje, spitali “stallë”

Shko poshtë

Lushnje, spitali “stallë” Empty Lushnje, spitali “stallë”

Mesazh nga Vizitor Mon 22 Mar 2010 - 5:59

Lushnje, spitali “stallë” LUSHNJE-SPITALI-22_tn_12Prej 5 vjetesh Reparti i Patologjisë në spitalin e Lushnjës ndodhet në një gjendje të mjerueshme. Niveli i higjienës është dramatik ndërsa nuk ka as kushtet më minimale. Në këtë repart ka edhe të shtruar të cilët shprehen jashtëzakonisht të pakënaqur.

Edhe personeli mjekësor që punon në këtë repart është i pakënaqur me ambientet të cilat janë në gjendje të mjerueshme.

Infermierja ëngjellushe Mema thotë se kushtet janë skandaloze, ndërsa ambientet duken si stallë lopësh.

Prej muajsh eshte premtuar largimi nga këto ambiente por premtimi nuk është mbajtur dhe cdo ditë e më shumë gjendja rëndohet.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi