Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Operacioni antidroge, 5 te arrestuar ne Shqiperi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Operacioni antidroge, 5 te arrestuar ne Shqiperi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Operacioni antidroge, 5 te arrestuar ne Shqiperi

Shko poshtë

Operacioni antidroge, 5 te arrestuar ne Shqiperi Empty Operacioni antidroge, 5 te arrestuar ne Shqiperi

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 3:08

Operacioni antidroge, 5 te arrestuar ne Shqiperi PrangaPas nje sinjali te dhene nga homologet italiane, Prokuroria e Krimeve te Renda ne bashkepunim me policine kane kryer rreth ores 5 te mengjesit te se premtes nje operacion ku arrestoi pese shtetas, kater prej te cileve banues ne Vlore. (UPDATE)

Nderkohe qe ne Itali jane arrestuar 15 shtetas, ne Belgjike 1 dhe ne Greqi dy. Te gjithe keta shtetas bejne pjese ne nje organizate mafioze te trafikut nderkombetar te lendeve narkotike dhe itensiteti me i madh i tyre ka qene rreth viteve 2005 – 2007.

Droga shkonte drejt Italise me gomone ne nje periudhe kur ne vend, ishte vendosur moratoriumi i skafeve. Italianet e kane zhvilluar operacionin e tyre kryesisht ne Lece, pasi droga shkarkohej pikerisht ne brigjet bregdetare te ketij rajoni dhe me pas shperndahej ne Itali dhe Belgjike.

Hetimet kane zgjatur rreth 5 vjet dhe gjate kesaj kohe policia italiane ka sekuestruar ne tete operacione te ndryshme, 10 kg heroine si edhe 1 mije 300 kg marihuana. Operacioni u krye ne baze edhe te informatave qe kishte se kerkohej te transportohej ne nje kohe te shpejte edhe 1 mije 500 kg marihuane.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi