Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kamez, perleshje me arme, 1 i vdekur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kamez, perleshje me arme, 1 i vdekur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kamez, perleshje me arme, 1 i vdekur

Shko poshtë

Kamez, perleshje me arme, 1 i vdekur Empty Kamez, perleshje me arme, 1 i vdekur

Mesazh nga Binni Sat 20 Feb 2010 - 9:17

Nje ngjarje e rende tronditi pak pas mesnates kryeqytetin. Nje i ri u qellua per vdekje me arme zjarri ne afersi te shkolles se Agrobiznesit ne Kamez.
Forca te shumta police kane mberritur ne vendngjarje.
Ende e pazbardhur autoresia e krimit, por dyshohet se autori i vrasjes ishte i veshur me uniforme policie dhe eshte larguar menjehere nga vendi i krimit, ndersa per viktimen bien dyshimet e para se eshte nje grabites.
Nje grup hetimor po punon per zbardhjen e plote te dinamikes se ngjarjes, nderkohe qe nuk behet ende i ditur identiteti i viktimes.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi