Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shtyhet sërish seanca kundër Albin Kurtit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shtyhet sërish seanca kundër Albin Kurtit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shtyhet sërish seanca kundër Albin Kurtit

Shko poshtë

Shtyhet sërish seanca kundër Albin Kurtit Empty Shtyhet sërish seanca kundër Albin Kurtit

Mesazh nga Vizitor Tue 23 Feb 2010 - 5:00

Seanca gjyqësore kundër Albin Kurtit, liderit të lëvizjes “Vetëvendosje”, është shtyrë për 2 mars të këtij viti. Kurti as ditën e sotme nuk është paraqitur në Gjykatën e Qarkut në Prishtinë, me gjithë urdhër-arrestin që gjykatësi kryesues i panelit ka lëshuar për ta sjellë atë në Gjykatë.
Kurti është akuzuar për "organizimin e një turme që ka kryer vepër penale, për drejtimin dhe pjesëmarrjen në një grup që ka penguar personat zyrtarë në kryerjen e detyrave të tyre, dhe për thirrje në rezistencë me forcë ose me kërcënim të rëndë më 10 shkurt të vitit 2007".
Lideri i lëvizjes “Vetëvendosje” e ka cilësuar procesin gjyqësor kundër tij të motivuar politikisht
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi