Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Flasimi pak mbrapsh ketu....

+9
leta
Golden
Tonii
Poeti Dhimbjes
Єямєℓiиdå
Emona
Aristogata
MaNgUpJa
Binni
13 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Binni Tue 23 Feb 2010 - 12:00

First topic message reminder :

Flasimi pak mbrapsh ketu....
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Golden Fri 22 Apr 2011 - 10:10

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 426788 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 426788

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758 ...itag jeb am nireqehs nirkhs am ehde thsisednum ,oP

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Katniss Fri 22 Apr 2011 - 10:12

qesh qesh qesh

qesh qesh ?erokizum erihsed ,erb oj iS
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Golden Fri 22 Apr 2011 - 10:16

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 426788 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 426788 anaanjan ananjaan :agnek oja id e ,nillutit id ai kun rop ,mak oP!

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Katniss Fri 22 Apr 2011 - 10:19

qesh qesh qesh qesh qesh qesh


qesh qesh qesh snoitseuq diputs oohaY ket ota is ithsat ob ek E

Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Golden Fri 22 Apr 2011 - 10:23

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 426788 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 426788 yyeh it erb diputs auht i tjuK!


Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 426788 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 426788 !efak ejn jaugap at et ahsed aS

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Katniss Fri 22 Apr 2011 - 10:26

qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh


qesh qesh qesh nefak enu jaugap e,ejg akS
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Golden Fri 22 Apr 2011 - 10:29

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758 ?e enu jaugap at eq evodnem esp ,om ejaugaP Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 426788

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Katniss Fri 22 Apr 2011 - 10:32

qesh qesh qesh qesh


qesh qesh yt es enemletnehx em mehogert et hsaht jadnarp,enu ajid e,oJ
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Golden Fri 22 Apr 2011 - 10:35

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758 enu raugap i ekud ahsi es ,evogap i roz em iT

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Katniss Fri 22 Apr 2011 - 10:37

qesh qesh qesh qesh


qesh qesh etful sap nilad amirt as hE
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Golden Fri 22 Apr 2011 - 10:43

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758


Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 426788 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 398758 !jatsap...B...F em nollif ai , hsat atful dnemrep u es akI!

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Katniss Fri 22 Apr 2011 - 10:46

qesh qesh qesh qesh qesh


qesh qesh esilajf et mirukubz rep metev hsaht e,oJ
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Emona Sat 23 Apr 2011 - 2:55

?!jom it eJ uK

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Arabela Sat 23 Apr 2011 - 4:24

jev tsab eq aelk od iki rep esep atunim qesh qesh qesh 00027003
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga WebMaster Sat 23 Apr 2011 - 4:25

oj qesh
Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Arabela Sat 23 Apr 2011 - 4:26

irel otek op ki inat qesh qesh
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Katniss Sat 23 Apr 2011 - 7:05

EmoNa shkruajti:?!jom it eJ uK

:5454787: ..eraf os hsap et kun,ej uk it op ... enu maj jedneK
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Emona Sun 24 Apr 2011 - 6:46

?!vaognum et hsurtom hE

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 9 May 2011 - 23:43

retejtap oP
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Golden Tue 10 May 2011 - 0:36

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 61998 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 426788 ?thsparbm et o inej uK

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 10 May 2011 - 0:48

geeegge utek ithsparbm i em ej iT
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Golden Tue 10 May 2011 - 0:50

Ermelinda shkruajti: Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 668312 utek ithsparbm i em ej iT

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 668312hahahahaha ethsparbm i meheb etoj airukub agN

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 10 May 2011 - 0:55

hihihih. yk iruhsad herphs em pah qak, im enon aaW.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Golden Tue 10 May 2011 - 1:00

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 668312 hahhhaha ...dnuf en em hsev erom E

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 10 May 2011 - 1:03

hehehehehhe ez jeb et adnums e elavir ashik rop millif en eq arrem mak E
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Golden Tue 10 May 2011 - 1:08

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 668312 hahahaha yd et en rep rupah e ethse agurr ,ahtijg et raulak nak es eL

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 10 May 2011 - 1:18

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 426788 ..om tarmez eveth uj evazjav edh evolak i temurof ahtijg eT
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Golden Tue 10 May 2011 - 1:23

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 426788 Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 426788Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 426788LOL sesetram et garp en eki em rehejn eS ?netad emjotkac e od ruK

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 10 May 2011 - 1:40

merzitje shume .. vikra en nemet hsap e ruk cev evadn me teV
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Golden Tue 10 May 2011 - 1:43

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 668312 ihsysem agn aqoh e nemaT

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 10 May 2011 - 1:46

.. celebrate005 celebrate005 ....taeboxas rm kaerf a ekil evom em ekaM
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Golden Tue 10 May 2011 - 1:52

lol ... ecnad em ekam ouy, hhaeeY

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 10 May 2011 - 2:09

..........ria eht ni si evoL
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 7 Aug 2011 - 11:22

nama rom tos ruhdol maj sa...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Anakonda Tue 28 Feb 2012 - 8:45


E uj e id nu ises e inod.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flasimi pak mbrapsh ketu.... - Faqe 2 Empty Re: Flasimi pak mbrapsh ketu....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi