Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shqipëri: Meteorologët, shiu do të vazhdojë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shqipëri: Meteorologët, shiu do të vazhdojë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shqipëri: Meteorologët, shiu do të vazhdojë

Shko poshtë

Shqipëri: Meteorologët, shiu do të vazhdojë Empty Shqipëri: Meteorologët, shiu do të vazhdojë

Mesazh nga Vizitor Wed 24 Feb 2010 - 8:49

Zona veriore e Shqipërisë dhe pikërisht qarku i Shkodrës është përfshirë gjatë këtyre ditëve nga reshjet e shiut, të cilat kanë qenë më intensitet të lartë.
Sipas meteorologëve të Forcave Ajrore mësohet se Shkodra do të vazhdojë të jetë nën ndikimin e reshjeve deri në fund të muajit shkurt.
Moti do të jetë i paqëndrueshëm, pasi do të ketë kthjellime dhe rikthim të reshjeve të shiut edhe brenda 24 orëve. Reshjet e shiut do të jenë prezente edhe gjatë javës së ardhshme
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi