Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjykata Kushtetuese rrëzon ankesën e Mimoza Kusarit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjykata Kushtetuese rrëzon ankesën e Mimoza Kusarit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjykata Kushtetuese rrëzon ankesën e Mimoza Kusarit

Shko poshtë

Gjykata Kushtetuese rrëzon ankesën e Mimoza Kusarit Empty Gjykata Kushtetuese rrëzon ankesën e Mimoza Kusarit

Mesazh nga Li12i-GG ARMY Thu 25 Feb 2010 - 5:09

Gjykata Kushtetuese rrëzon ankesën e Mimoza Kusarit J5hv75


Prishtinë, 25 shkurt - Gjykata Kushtetuese ka hedhur poshtë të gjitha ankesat dhe kërkesat e Mimoza Kusarit Lilës (AKR) për procesin zgjedhor në komunën e Gjakovës. Nëpërmjet një komunikate për media kjo gjykatë njoftonte dje se kërkesa me shifrën KI 73/09 (për Gjakovën), është hedhur poshtë si e pabazuar, si dhe është refuzuar kërkesa për vënien e masës së përkohshme.
Mimoza Kusari, kandidatja e AKR-së për kryetare të Komunës së Gjakovës, ishte ankuar ndaj vendimit të KQZ-së për certifikimin e zgjedhjeve në Gjakovë pa e pritur vendimin rreth ankesës së saj për rregullsinë e tyre.
Li12i-GG ARMY
Li12i-GG ARMY
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : iTaLY
Postime Postime : 295
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/02/2010
Hobi Hobi : RRuGeN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi