Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjykata kushtetuese, PS vlerëson konsultimet e presidentit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjykata kushtetuese, PS vlerëson konsultimet e presidentit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjykata kushtetuese, PS vlerëson konsultimet e presidentit

Shko poshtë

Gjykata kushtetuese, PS vlerëson konsultimet e presidentit Empty Gjykata kushtetuese, PS vlerëson konsultimet e presidentit

Mesazh nga Vizitor Mon 26 Apr 2010 - 1:40

Gjykata kushtetuese, PS vlerëson konsultimet e presidentit Xhafa-psPartia Socialiste ka vlerësuar konsultimet e presidentit të Republikës për përzgjedhjen e anëtarëve të Gjykatës së Lartë dhe asaj Kushtetuese.

Sipas tij, për përzgjedhjen duhet të vendosen kritere të ndershme dhe konsultimi duhet të jetë real.

“Kandidaturat për në Gjykatën e Lartë dhe Kushtetuese duhet të jenë me integritet moral. Duhet të mos jenë të ndikuara nga presioni politik dhe ai korruptiv”, është shprehur deputeti socialist, Fatmir Xhafaj.

“Presidenti i Republikës ka përgjegjësi historike për sistemin e drejtësisë”, tha Xhafaj.

“PS mbështet propozimin e ndërkombëtarëve për votimin me shumicë të cilësuar”, theksoi Xhafa.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi