Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pyetesori, miratohen edhe 6 kapituj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pyetesori, miratohen edhe 6 kapituj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pyetesori, miratohen edhe 6 kapituj

Shko poshtë

Pyetesori, miratohen edhe 6 kapituj Empty Pyetesori, miratohen edhe 6 kapituj

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Mar 2010 - 8:17

Pyetesori, miratohen edhe 6 kapituj Berisha-armoKomiteti Nderministror i Integrimit Europian miratoi sot edhe 6 kapituj te tjere te pergjigjeve te pyetesorit te Komisionit Europian per Shqiperine, duke e cuar ne 21 numrin e kapitujve te miratuar deri tani.


Duke informuar per ecurine e hartimit te pergjigjeve per pyetesorin, kryeministri Berisha tha se 6 kapitujt e rinj kane se bashku 327 pergjigje, ose rreth 14 perqind te te gjitha pyetjeve te pyetesorit, i cili permblidhet gjithsej ne 35 kapituj.

Kryeministri theksoi se krahas punes intensive per hartimin e pergjigjeve, paralel me te po ecet edhe me perkthimin, ku jane perkthyer 2249 faqe.

Edhe gjate ketij takimi, kryeministri Berisha risolli ne vemendje porosine qe pergjigjet te jene sa me koncize, per t’u lexuar lehtesisht nga ata qe do te bejne vleresimin e tyre.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi