Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, grabisnin natën makinat, dy shqiptarët plagosin policët People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, grabisnin natën makinat, dy shqiptarët plagosin policët People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Itali, grabisnin natën makinat, dy shqiptarët plagosin policët

Shko poshtë

Itali, grabisnin natën makinat, dy shqiptarët plagosin policët Empty Itali, grabisnin natën makinat, dy shqiptarët plagosin policët

Mesazh nga Vizitor Sun 14 Mar 2010 - 8:17

[url=https://ambra.forumattivo.com//lajmet/images/stories/gjera_sende/klan vrases.jpg]Itali, grabisnin natën makinat, dy shqiptarët plagosin policët Klan vrases_200_198 [/url]

/* */





ITALI - Dy shtetas shqiptarë të akuzuar për grabitje makinash u arrestuan natën që shkoi nga policia italiane pasi kishion kryer vjedhjen e një autimjeti.
Ngjarja ndodhi në provincën Magentino, ku policia ishte vënë në ndjekje të dy shqiptarëve problematikë në krimin e vjedhjeve kundër pasurisë.
Dy personat, njëri me iniciale M.D, 32 vjeç dhe tjetri me iniciale S.K, 26 vjeç, akuzohen për vjedhje të rënda makinash përfshi edhe grabitjen e tyre me dhunë nga pronarët.
Natën e arrestimit, sipas policisë, dy shqiptarët të shoqëruar nga një bashkëpunëtor i tretë, grabitën një Fiat të parkuar pranë banesës së pronarit në Magentino.
Policia është vënë menjherë në ndekje të autorëve të cilët kanë kundërshtuar patrullën e parë të policisë duke tentuar ti shpëtojnë asaj. Ata janë larguar në këmbë nga vendi i ngjarjes ndërsa ndërhyrja e efektivave shtesë mundësoi kapjen e grabitësve.
Sipas mediave italiane vetëm ndërhyrja e një skuadre të dytë policie në vendin e ngjarjes, bëri të mundur arrestimin e dy hajdutëve të automjeteve.
Disa prej forcave të policisë që u përballën me grabitësit mësohet se kanë pësuar plagosje të lehta për të cilat kanë marrë raport shtatë ditor dhe po mjekohen në spitalin e zonës.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi