Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, shqiptarët e dehur shkatërrojnë 4 makina të parkuara People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, shqiptarët e dehur shkatërrojnë 4 makina të parkuara People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Itali, shqiptarët e dehur shkatërrojnë 4 makina të parkuara

Shko poshtë

Itali, shqiptarët e dehur shkatërrojnë 4 makina të parkuara Empty Itali, shqiptarët e dehur shkatërrojnë 4 makina të parkuara

Mesazh nga Vizitor Tue 23 Mar 2010 - 3:15

Itali, shqiptarët e dehur shkatërrojnë 4 makina të parkuara Policia-italiane_200_180

/* */





Savona – Policia italiane arrestoi dy shtetas shqiptarë në Savona të cilët akuzohen për shkatërrim të pasurisë.

Ngjarja ka ndodhur dje në mbrëmje, kur dy shqiptarët, njëri prej të cilëve dyshohet se ka qenë në gjendje të dehur, kanë sulmuar katër makina të përkuaran duke i shkatërruar ato pasi u thyen xhapat, stopat dhe pajisjet e tjera.
Sulmi është denoncuar fillimisht nga një telefonatë e banorëve të zonës në linjën 113 dhe më pas policia shkoi menjëherë në vendin e ngjarjes.
Sipas hetimeve të para mësohet se dy shqiptarët kanë shkatërruar të paktën katër makina që ndodheshin të parkuara në Via San Lorenzo.
Shefi i Karabinierëve, Masimo Milinari, tha se telefonata e banorëve në polici ishte vendimtare në parandalimin e pasojave të mëtejshme t ngjarjes.
“Ne inkurajojmë që çdokush të na kontaktojë në rast të rrethanave të dyshimta, duhet të na njoftoni në linjën 113 ku dikush do ti përgjigjet kërkesës për ndihmë 24 orë në 24”, tha zyrtari i Karabinierisë.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Itali, shqiptarët e dehur shkatërrojnë 4 makina të parkuara Empty Re: Itali, shqiptarët e dehur shkatërrojnë 4 makina të parkuara

Mesazh nga Roksana Tue 23 Mar 2010 - 3:17

ec aty albaneze po ne jena tpapam zbor i bojm grekut ene italjonit hehehehehhehe
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi