Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dinamo bie në Korcë, Gramozi shpreson People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dinamo bie në Korcë, Gramozi shpreson People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo bie në Korcë, Gramozi shpreson

Shko poshtë

Dinamo bie në Korcë, Gramozi shpreson Empty Dinamo bie në Korcë, Gramozi shpreson

Mesazh nga Vizitor Sat 20 Mar 2010 - 6:35

Dinamo bie në Korcë, Gramozi shpreson Skenderbeu-teutaDinamo ka pësuar një humbje te ngushtë në Korcë përballë Skënderbeut të vendit të parafundit, por pa e rrezikuar vendin e parë në renditje pasi Besa ndodhet 17 pikë larg.

Blutë e Muces jane mposhtur 4-3 në një ndeshje që të gjitha emocionet i ka dhuruar në pjesën e dyte. 45 minutëshi i parë u mbyll me rrjeta të paprekura, por në pjesën e dytë, Skënderbeu shenoi dy herë me anë të Gurreib.

Më pas ishin miqtë ata që dy herë me Bakaj dhe një herë me Putincanin kaluan në avantazh. Por asgjë nuk u mbyll me kaq, pasi ishin minutat 71 dhe 74 që Frashëri dhe Nesterovic arritën të kthejnë rezultatin në 4-3.

Në takimin e Fierit mes Apolonisë dhe Shkumbinit, shifrat e 90 minutëshit u fiksuan në 0-0, ndërsa Gramozi mundi Teutën 2-1 në Durrës me gola të Dos Santos dhe Hadjibulic ne pjesen e dytë.


Me këtë fitore Gramozi vazhdon të mbajë vendin e fundit me 22 pikë, ndërsa Skënderbeu fiton 3 pikë me mjaft vlerë duke u ngjitur në kuoten e 27 pikëve, po aq sa Vllaznia.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi