Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Krumë-Gjakovë, dëmtohet rruga People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Krumë-Gjakovë, dëmtohet rruga People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krumë-Gjakovë, dëmtohet rruga

Shko poshtë

Krumë-Gjakovë, dëmtohet rruga Empty Krumë-Gjakovë, dëmtohet rruga

Mesazh nga Vizitor Mon 22 Mar 2010 - 6:01

Krumë-Gjakovë, dëmtohet rruga RUGA-E-SHKATERUARRruga që lidh qytetin e Krumës me qytetin e Gjakovëska pësuar dëmtime të mëdha gjatë këtij muaji.

Në afërsi të komunës Golaj një masiv dherash ka rrëshqitur duke bllokuar njërin kalim të rrugës si dhe duke dëmtuar bankinën e saj. Dëmtimi më i madh i rrugës ndodhet në dalje të qytetit të Krumës ku një gjatësi prej 300 metrash linear rruge është shembur duke shkaktuar dëmtimin e njërit krah të rrugës.

Kjo pjesë paraqet mjaft rrezik për lëvizjen e automjeteve pasi shembjet vazhdojnë nga dita në ditë.

Pavarësisht rrezikut qe u kanoset udhetarëve, Drejtoria Rajonale e Kukësit nuk ka nderhyrë qofte edhe për të larguar dherat dhe guret nga rruga,duke lënë udhëtarët ne mëshirën e fatit. Dëmtimet e këtij aksi vijnë vetem më pak se 10 muaj nga dita kur ka përfunduar rikonstruksioni total i rrugës.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi