Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vrasja, burg pa afat edhe minorenit të akuzuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vrasja, burg pa afat edhe minorenit të akuzuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrasja, burg pa afat edhe minorenit të akuzuar

Shko poshtë

Vrasja, burg pa afat edhe minorenit të akuzuar Empty Vrasja, burg pa afat edhe minorenit të akuzuar

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Apr 2010 - 1:53

Vrasja, burg pa afat edhe minorenit të akuzuar Gjykate-vlore
Arkiv
Pavaresisht moshës së mitur, 17-vjecari Mehmet Ropi nga fshati Pojan i akuzuar për vrasjen e pronarit të një magazine, Nexhat Gega, është lënë në burg nga ana e gjykatës.


Ai ka dale para togave te zeza per vleresimin e mases se sigurise ku nga ana e prokurorit te ceshtjes per shkak te rrezikshmerise se larte shoqerore dhe provave qe vertetojne autoresine ne vrasje te 17-vjecarit, eshte kerkuar arresti me burg.

Ndaj te miturit rendojne nje sere akuzash per vepra te renda penale, per vjedhje e grabitje te armatosur, armembajtje pa leje, vjedhje e mbetur ne tentative me pasoje plagosjen e nje shtetasi dhe akuza e vjedhjes ne bashkepunim me pasoje vdekjen e nje shtetasi.

Nisur nga keto rrethana dhe fakti se i mituri eshte larguar pas vrasjes ne Greqi ku eshte kapur dhe eshte kthyer. Gjykata nuk e ka pranuar kerkesen e avokatit te caktuar kryesisht, per lehtesimin e mases ndaj Mehmet Ropit per shkak te moshes se mitur.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi