Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rriten cmimet për pushimet jashtë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rriten cmimet për pushimet jashtë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rriten cmimet për pushimet jashtë

Shko poshtë

Rriten cmimet për pushimet jashtë Empty Rriten cmimet për pushimet jashtë

Mesazh nga Vizitor Sat 15 May 2010 - 4:41

Rriten cmimet për pushimet jashtë PlazhDurresShqiptarët duhet të maten mire për pushimet e tyre jashtë vendit.

Operatorët turistike deklarojnë se paketat turistike këtë verë janë më të shtrenjta se më parë, ndërkohë që edhe cmimet që ofron turizmi shqiptar janë më të shtrenjta se në vendet e tjera të rajonit.

Ndërkohe Ministria e Turizmit ka filluar ngritjen e Zyrave te Kujdesit per turistet vendas dhe te huaj prane zonave turistike. Ndersa ne cdo njesi akomoduese do te shpërndahen ne mënyre të detyrueshme formularë ankesash për vizitorët.

Sipas një marreveshjeje me strukturat e rendit , prane ketyre zyrave per turistet ne Shqiperi do te ofrohet edhe sherbim policor.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi